Visiems, norintiems skaityti, – ,,Knygų namelis“ Kašonyse

Gelbėkit vaikus

Bibliotekininkės Danutės iniciatyva Kašonių bibliotekos kiemelyje pradėjo veikti ,,Knygų namelis“. Tai lyg neįprasta, ištisą parą veikianti bibliotekėlė, kurioje visi norintys galės palikti ir pasiimti knygas.  Dalijimasis knygomis skatins ne tik bendruomeniškumą, bet ir prisidės prie švietėjiškos veiklos bei skaitymo puoselėjimo. Reikės tik praverti namelio duris ir pasiimti knygą ar žurnalą, o atsargas papildyti jau perskaityta ar nebereikalinga lektūra.

Bibliotekėlės atidaryme dalyvavo Jiezno seniūnijos seniūnas Algis Bartusevičius, Kašonių kaimo bendruomenės pirmininkas Dalius Kabašinskas, būrys Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro darbuotojų ir Kašonių bibliotekos skaitytojų. Simbolinę juostą perkirpti patikėta Jiezno seniūnijos seniūnui Algiui Bartusevičiui ir Kašonių kaimo bendruomenės pirmininkui Daliui Kabašinskui. Pirmąsias knygas į namelį irgi įdėjo seniūnas Algis su bendruomenės pirmininku Daliumi.

Dėkojame UAB ,,Davi“ įmonės vadovui Regimantui Vaičiuliui, kurio įmonė ir pagamino ,,Knygų namelį“, ir visiems, palaikiusiems šią iniciatyvą ir prisidėjusiems prie jos įgyvendinimo. Pasak Cicerono, namai, kuriuose nėra knygų, panašūs į kūną be sielos, tad ir Kašonių bendruomenė, iš tiesų susidomėjusi ,,Knygų nameliu“, tikrai taps dvasiškai turtingesnė.

Bibliotekininkė Danutė informavo bendruomenę, kad dar vienas ,,Knygų namelis“ artimiausiu metu bus atidarytas Dukurnonių bendruomenėje, kuriai iki Kašonių bibliotekos toloka.

Šventės dalyviai buvo pavaišinti kraštietės Ramutės Dumalakienės iškeptu labai skaniu šimtalapiu.

 

Kašonių bibliotekos informacija

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. Vytautas

    Dėkui, kad atsiuntėte į Kašonis Bajorienę. Kašonys atgijo estetiškai, kultūriškai. Renginiai, varžybos, susitikmai tobuli, įdomūs, pritraukiantys vis daugiau ne tik Kašoniškių, bet ir iš miesto parvykstančių. Apie Bajorienę buriasi tiek jaunimas tiek senimas.
    Bet kur švietimiečių ir Prienų valdžios akys. Tokį profesionalų, gabų, visų mėgiamą ir mylimą žmogų kaimui. Nejau ji nebuvo reikalinga Jieznui, Prienams. Čia pamąstymui.

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti