Per 30 min. aikštelėje praleidusi Livija Sakevičiūtė padėjo komandai iškovoti trečiąją vietą ir grįžti į „A“ divizioną

EC_U20_Lietuva_Rumunija_31-610x407

Europos U-20 merginų krepšinio „B“ diviziono čempionatas.

Rungtynės dėl trečiosios vietos Lietuva-Rumunija. Iki jų pabaigos lieka mažiau nei viena minutė. Švieslentėje rodomas rezultatas 49:45 Lietuvos rinktinės naudai. Lietuvės rengia ataką.

sak_1

Kamuolį varžovių baudos aikštelėje gauna Livija Sakevičiūtė ir po sekundės jis jau Rumunijos komandos krepšyje (51:45). Iki rungtynių pabaigos lieka 47 sek. Rumunijos trenerių štabas paima minutės pertraukėlę ir po jos į lietuvių krepšį krenta tritaškis (51:48). Lietuvių ataka stabdoma pražanga. Du baudos metimai taiklūs (53:48). Likus iki rungtynių pabaigos 4.7 sek. Rumunijos komanda paima dar vieną minutės pertraukėlę.

EC_U20_women_Closing_ceremony_2018_11

Paskutinė Rumunijos ataka nesėkminga ir lietuvės džiaugiasi pergale, kuri ne tik leido iškovoti bronzos apdovanojimus, bet ir atvėrė kelią į „A“ divizioną.

sak_2

Prieniškė Livija Sakevičiūtė per 32,46 min. pelnė 5 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 blokus (12 naudingumo balų).