• vasaros svente 2022 2                                            Liepos 2 d. Naujosios Ūtos seniūnijos vasaros šventė

Vilniaus gatvėje jau šiemet numatoma įrengti apšvietimą

vilniuas

kvitrina.com

Džiugu, jog Prienuose įrengtas geras gatvių apšvietimas, o pėsčiųjų perėjos apšviestos dar geriau. Bet yra vietų, kuriose ši labai aktuali paslauga neprieinama. 

Vilniaus gatvės gyventojai vis dar vakarais negali sau leisti pramogos išeiti ir saugiai pasivaikščioti, nes apšvietimą įrengti šioje gatvėje dar tik numatyta. Tiesa, Prienų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėjas Tomas Žvirblys patikino, jog greitu laiku gatvė bus apšviesta. „Norėjome šioje gatvėje įrengti apšvietimą praeitais metais, bet pritrūko lėšų, tad šiemet tai pirmaeilis projektas“, – patikino T. Žvirblys. 

Pasivaikščiojimai vakarais iš Prienų pėsčiųjų taku link Birštono kelia dvejopą įspūdį. Pirma, labai smagu, jog Prienai sujungti su kurortu. Iš kitos pusės, eiti tamsoje nelabai smagu. Nuo „Baltic Petroleum“ degalinės iki Ivoniškių kapinių ir link Birštono iki posūkio į Škėvonių kaimą apšvietimo nėra. Saulės baterijų žibintai susikirtimuose su keliais lyg ir įrengti, bet iš jų jokios naudos. Ir tai takas į labai lankomą vietą – kapines. Reikia manyti, jog abiejų savivaldybių atsakingi darbuotojai įtrauks šį dabą į savo planus, o žmonės tikrai bus dėkingi už rūpestingumą. 

Taip pat keistai atrodo, jog neapšviesta B. Sruogos gatvė Birštone nuo Jaunimo gatvės iki Norfos prekybos centro. Portalo žiniomis, šiais metais turi būti paruoštas B. Sruogos gatvės rekonstrukcijos projektas, kuriame numatytas ir apšvietimo įrengimas. Deja, gauti informacijos apie numatomo projekto įgyvendinimą nepavyko. 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti