• prienuspauda

     

     

     

     

Vidaus reikalų ministras Artūras Melianas: situacija policijoje turi būti gerinama

Praėjusio penktadienio popietę Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate lankėsi vidaus reikalų ministras Artūras Melianas, lydimas patarėjo Sauliaus Lapėno ir Alytaus miesto savivaldybės tarybos nario Gedimino Jegelevičiaus.
Vidaus reikalų ministras, susitikęs su Alytaus apskrities policijos vadovybe ir darbuotojais, diskutavo aktualiomis policijai temomis. Ministras pabrėžė, kad neseniai užėmęs šį postą, dar nepadarė didelių pokyčių, tačiau siekia sužinoti teisėsaugininkų lūkesčius ir opiausias problemas, kurios aktualios šiandieną. Daugiausia lūkesčių išsakyta dėl policijos pareigūnų socialinių garantijų gerinimo ir atstatymo, statutinių valstybės tarnautojų, atliekančių administravimo funkcijas, pareigybių naikinimo ir perkėlimo į karjeros valstybės tarnautojo pareigas, dėl pareigūnų sveikatos priežiūros, dėl policijos atliekamų funkcijų didesnio finansavimo. A. Melianas pabrėžė, kad tokia situacija, kokia yra dabar policijoje – netinkama, ir, reikalauja būti gerinama.
Ministras pažadėjo atsižvelgti į lūkesčius ir pageidavimus. Savo ruožtu išreiškė norą dėl kuo didesnio viešojo saugumo užtikrinimo, gyventojų saugumo jausmo didinimo, nors, Alytaus apskrityje pasitikėjimas policija ir vienas aukščiausių šalyje (72 proc.). Domėjosi vaizdo stebėjimo kamerų skaičiumi, vaizdo stebėjimo galimybėmis ir nauda. Ministras A. Melianas akcentavo intensyvesnį darbą su žmonėmis sprendžiant jų problemas bei didesnį dėmesio skyrimą vadinamiems „karštiems“ taškams.
Teisėsaugininkai, išsakę savo lūkesčius, abejones ir pastebėjimus, viliasi, kad policijos sistema, išgyvenanti pokyčių laikotarpį, keisis į gera, naujojo vidaus reikalų ministro A. Meliano pozicija išliks tvirta ir daug žadanti.

Pagal AAVPK informaciją

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti