„Veteranų“ komanda – Jiezno seniūnijos turnyro nugalėtoja

veteranai

Ignas Mineikis

Liepos 25 d. Jiezno gimnazijos stadione vėl karaliavo Jo didenybė Futbolas. Mieste vyko 29-asis Jiezno seniūnijos futbolo turnyras, kuriame, kaip įprasta, dalyvavo 6 komandos. Po burtų traukimo paaiškėjo, jog į „A“ grupę pateko „Veteranų“, „Centro“ ir „Mūrų“ , o į „B“ grupę – „Paukščių galo“, „Kašonių“ ir „Ežero kranto“ komandos.

„A“ grupės kovose iškart paaiškėjo kandidatai patekti į kitą etapą. „Veteranų“ (4:0) ir „Centro“ (3:0) komandos įtikinamai įveikė „Mūrų“ futbolininkus. Rungtynėse dėl pirmosios vietos grupėje „Centro“ komanda pranoko „Veteranus“ (1:0).

„B“ grupėje situacija buvo panaši. „Paukščių galo“ komanda nesugebėjo pasipriešinti „Kašonių“ (1:5) ir „Ežero kranto“ (0:3) futbolininkams ir iškrito iš tolimesnės kovos. Rungtynės tarp „Kašonių“ ir „Ežero kranto“ komandų baigėsi taikiai (1:1), bet, pagal papildomus rodiklius, pirmoji vieta grupėje atiteko „Kašonių“ futbolininkams.

Pirmajame pusfinalyje susikovė  „Kašonių“ ir „Veteranų“ komandos. „Veteranai“ nepaliko jokių vilčių varžovams. Jau po pirmojo kėlinio „Veteranai“ po Gintaro Pilikausko ir Lino Guso taiklių smūgių pirmavo 2:0. Antrajame kėlinyje G. Pilikauskas ir Kęstas Grigonis padidino savo komandos persvarą iki 4 įvarčių (4:0). Rungtynių pabaigoje kašoniškiai pelnė paguodos įvartį (4:1).

Antrajame pusfinalyje, kuriame varžėsi „Centro“ ir „Ežero kranto“ futbolininkai, pagrindinis laikas nugalėtojo neišaiškino. Prireikė baudinių serijos, kuri buvo sėkmingesnė „Centro“ komandai (4:3).

Pasisveikinimas

Pusfinaliuose pralaimėjusios „Kašonių“ ir „Ežero kranto” komandos stojo į kovą dėl trečiosios vietos. Pirmajame kėlinyje sėkmė lydėjo kašoniškius. Tomas Mockevičius pelnė 2 įvarčius ir „Kašonių“ komanda po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatų 2:0. Antrajame kėlinyje Paulius Bajoras sušvelnino rezultatą (2:1), bet daugiau „Ežero kranto“ komandai padaryti nepavyko. „Kašonių“ komanda iškovojo trečiąją vietą.

NUGALETOJAI ir sirgaliai...

Finalo rungtynės tarp „Veteranų“ ir „Centro“ buvo įtemptos ir permainingos. Pirmajame kėlinyje komandoms nepavyko nuginkluoti varžovų vartininkų (0:0), o antrajame viską išsprendė vienintelis Dariaus Venckūno įvartis, kuris vėl pakylėjo „Veteranus“ į nugalėtojų gretas.