•  

   

   

   

Verslūs birštoniečiai kviečiami į bendradarbystės centrą „Spiečius“  

Birštonas 1

Smulkieji ir vidutiniai Birštono verslininkai, siekiantys savo verslo augimo, kviečiami prisijungti prie bendradarbystės centro „Spiečius“ ir nemokamai naudotis verslumo skatinimo paslaugų paketu. Bendradarbystės centras, kurį įkūrė verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva“, verslininkų laukia adresu Jaunimo g. 4.

Prie „Spiečiaus“ prisijungusiems verslininkams skiriama kompiuterizuota darbo vieta modernioje bendradarbystės centro erdvėje, teikiamos individualios verslo konsultacijos, nariai gali dalyvauti verslo įgūdžių ugdymo programose, mokymuose, renginiuose bei bendrauti ir įgyvendinti iniciatyvas drauge su kitais miesto verslininkais. Dar šiemet „Spiečiaus” paslaugų paketą papildys naujos nemokamos paslaugos: e-komercijos dirbtuvės, verslo auginimui skirta akseleravimo programa, tikslinės konsultacijos bei galimybė gauti verslo subsidiją!

Šiuo metu Lietuvos regionuose veikia 13 „Spiečiaus” bendradarbystės centrų.

„Bendradarbystės centras „Spiečius“ yra efektyvi ir jau pasiteisinusi verslumo skatinimo priemonė – čia verslininkams suteikiamos visos galimybės auginti savo verslus. Labai džiaugiamės „Spiečiaus“ paslaugomis pasinaudojusių verslų rezultatais: praeitais metais, net šalyje esant karantinui, „Spiečiaus“ narių apyvarta paaugo 68 proc., trečdaliui verslininkų pavyko apyvartą išlaikyti stabilią, o kas penktas narys pradėjo vykdyti eksportą. Tokių rezultatų tikimės ir Birštono „Spiečiuje“, – teigia „Versli Lietuva“ Verslumo departamento direktorė Inga Juozapavičienė.

„Spiečiaus“ paslaugomis gali pasinaudoti ne tik prie bendradarbystės centro prisijungę nariai, bet ir visi, siekiantys pagilinti savo verslo žinias ar turintys klausimų apie verslo kūrimą ir vystymą. „Spiečiaus“ konsultacijos ir čia vykstantys renginiai prieinami visiems birštoniečiams. Šiuo metu taip pat vyksta „Vasara „Spiečiuje“ akcija – iki rugsėjo 5 d. visi, kuriems pabodo dirbti iš namų ar nori pakeisti darbo aplinką, gali darbuotis Birštono arba bet kuriame kitame „Spiečiuje“!

Norintys tapti „Spiečiaus“ nariais, sužinoti apie bendradarbystės centrą daugiau ar pasinaudoti „Vasara „Spiečiuje“ akcija, gali kreiptis: (8-686) 08516, spiecius.birstonas@verslilietuva.lt.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

 1. Cim-bim

  Tai stebūklingas įvykis atestatų įteikimas!! Turiu 1956 m nuotrauką, kai mano brolis,abiturientas, nufotografuoti prie Prienų pašto durų, nes medinė gimnazija buvo sudegusi, pašto pastate tada laikinai veikė. Abiturientų Lietuvoj kasmet gauna atestatus toūkstančiai, tai nekažkoks ypatingas įvykis, o tokių iškilmių manau nevertėtų rengti, reikėjo įdėti nuotraukų kokia buvo medinė ginazija ir kokią pastatė „okupantai“, tai svarbesnis faktas. Savivaldybei vertėtų susirūpinti Revuonos gatvės remonstrukcija, kuri tęsesi jau virš metų, juokina žmones tokiais darbų tempais, techniniais rekonstrukcijos sprendimais. Gal tik švenės svarbiausia savivaldybei, jos adminitracijai?? Rekonstruota Marišiaus g ir Vytauto g nuo tilto tai tik transporto kamščių sukūrimas Prienuose. Jei nesugebat protingai rekonstruot, tada palikit nerekonstruotas, kad galėtų bent prasilenkt automašinos.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti