•  

     

     

     

„Verslo pusryčius“  verslas ignoravo 

IMG_7194

Vacys Staknys
kvitrina.com

Rugsėjo 14 d. Prienų rajono savivaldybėje vyko „Verslo pusryčiai“, kuriuose dalyvavo tik 7 verslo įmonių atstovai, KPPAR Prienų atstovybės koordinatorė Roberta Ažukaitė-Zacharevičienė ir VTIC direktorė Viktorija Strampickaitė. Prienų rajono savivaldybei atstovavo pirmieji savivaldybės vadovai.

Meras Alvydas Vaicekauskas pasidalino mintimis apie situaciją su Greimų tilto remontu, informavo, jog į pabaigą eina Revuonos gatvės rekonstrukcija, pristatė VšĮ „Prienai“ (Turizmo ir verslo informacijos centras) direktorę, išsakė pozicijas dėl apmokamų kelių savivaldybės ribose, pasidalino mintimis apie Nemuno įveiklinimą bei turizmo vystymąsi rajone.

Meras teigė, jog savivaldybė negali paveikti Lietuvos automobilių kelių direkcijos dėl jos priimamų sprendimų, todėl belieka tik rašyti laiškus ir tikėtis reakcijos. Savivaldybė kreipėsi į LAKD dėl tranzitinių krovininių automobilių nukreipimo aplink Prienus bei dėl posūkio iš Vytauto gatvės į S. Dariaus ir S. Girėno gatvę uždraudimo. Taip pat buvo kreiptasi dėl fizinio šviesoforo reguliavimo atsižvelgiant į automobilių srautus.

Savivaldybės vadovas, pasidžiaugęs rekonstrukcijos darbais Revuonos gatvėje, pažymėjo, jog bus atkreiptas dėmesys į stovėjimo laiko ribojimus ir jų likvidavimą.

IMG_7204

Vėliau diskusija pasisuko į verslo iniciatyvas. Verslo atstovai dar kartą paprašė suteikti vietą skulptūrų parkui įrengti. Nemažai laiko buvo skirta diskusijai apie turizmo vystymąsi rajone. Deja, diskusija nebuvo itin aktyvi. Bendrovės „Sportinė aviacija ir Ko“ direktorius Vytautas Mačiulis priminė, jog turizmo plėtrai menkai išnaudojamas Pociūnų aerodromas, bet išgirdo, jog Prienai įdomūs ir kitais turizmo objektais.

Verslo atstovai akcentavo darbuotojų problemą. Anot jų, Užimtumo tarnybos siunčiami žmonės prašo tik parašo, jog  netinka darbui nurodytoje laisvoje vietoje, o patys dažniausiai dirba nelegaliai.

Turizmo ir verslo informacijos centro vadovė pasidalino savo darbais ir pažymėjo, jog kol kas veikla nevykdoma, o tvarkomi juridiniai reikalai, susiję su viešosios įstaigos steigimu ir finansavimu.

KPPAR Prienų atstovybė vienija 16 narių, bet tai tik nedidelė dalis rajone dirbančių verslininkų. Vėl buvo išsakyta mintis, jog narystę atstovybėje stabdo pakankamai didelis stojimo ir kasmetiniai mokesčiai bei prastas rajono verslo solidarumas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti