Veiveriuose – trispalvėmis gėlėmis pražydęs vasaris

Vasaris šiemet jaučiasi truputį sutrikęs. Gal visai ne vasaris jis, o vasara tikra – tiek daug žiedų pražydo visa Lietuva.

Veiverių seniūnija sulaukė švenčių pasipuošusi tūkstančių tūkstančiais aplikacijų languose, gatvėse. Tarsi iš Tautinės giesmės suskambę žodžiai „Vienybė težydi“ sujungė bendruomenę šventei. Puikios erdvės, sukurtos Veiverių gimnazijos, Skriaudžių mokyklos mokinių, stebina išradingumu. Gėlėmis pražydo daugelis seniūnijos namų, net gatvių kaimynai vieningai puošė aplinkas. Jaunatviškai gyvas 100-mečio ženklas, geltoni-žali-raudoni linkėjimai visai Lietuvai pakilę į dangų, puikūs koncertai Veiveriuose ir Skriaudžiuose, vėliava toje vietoje, kur ji pirmą kartą suplazdėjo atkuriant nepriklausomybę, skambios dainos karietose, linksmai sveikinančios gyventojus, 100 varpų dūžių kartu su visa Tėvyne, šventiški sambūriai Juodbūdyje, Skriaudžiuose, Mauručiuose, Veiveriuose – tai tik dalis seniūnijoje vykusių renginių.

Džiugu, kad jaunimas įsijungė į šventės šurmulį. O kaipgi kitaip, jei vadovai rodo pavyzdį: direktorė Renata, kaip visada kartu su dideliu būriu koncerto dalyvių, džiugina daina, seniūnas, apsirėdęs tautiniais rūbais, sveikina svečius bei seniūnijos gyventojus, Klebonas Kazimieras rūpinasi priminti pirmosios vėliavos pakėlimo nuotaikas. Ir visi, kas tik sveikas, draugiškai ir vieningai įsijungia į akcijas. Viltis rusena, kad ir toliau visi vieningai kursime ir gražinsime savo kraštą.

 

Daiva Venclovienė

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti