Veiverių komanda Prienų stadione iškovojo pirmąją pergalę KAFF pirmenybėse

Birželio 20 d. Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai Prienų stadione priėmė Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda-Švyturys“ komandą ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 3:0.

Pirmajame kėlinyje aktyvesni buvo aikštelės šeimininkai, kurie 31 min. surengė gražią ataką ir nuginklavo varžovų vartininką (1:0). Įvartį pelnė Elvinas Derevenko.

Antrasis kėlinys prasidėjo Kazlų Rūdos futbolininkų atakomis. Veiverių komanda tik gynėsi, pati sukurti nieko negalėjo. Viena iš svečių atakų vos nesibaigė įvarčiu. „Pozityvūs“ komandos vartus gelbėjo vartų stovas. Po tokio incidento aikštės šeimininkai pradėjo žaisti aktyviau ir 80 min. uždirbo vienuolikos metrų smūgį. Jį realizavo Linas Pažemeckas (2:0).

Po kelių minučių Veiverių komanda vėl turėjo progą pelnyti įvartį nuo vienuolikos metrų žymės, bet Pauliaus Sirotavičiaus smūgį atrėmė svečių vartininkas. Visgi, Paulius pelnė savo įvartį 86 min., „Pozityvūs“ laimėjo rungtynes (3:0) ir iškovojo pirmąją pergalę KAFF III lygos čempionate.  Komanda pakilo į 6-ąją vietą.