Veiverių „Amberis“ pralaimėjo ir antrose KKL rungtynėse

Kauno krepšinio „C“ lygoje rungtyniaujanti Veiverių „Amberio“ komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Veiveriškiai po prastai sužaistos antros rungtynių pusės su „Lituanicos“ krepšininkais išbarstė turėtą pranašumą (17:33) ir pralaimėjo 9 taškų skirtumu (65:56).

„Amberio“ komanda rungtynes pradėjo solidžiai ir po dviejų kėlinių turėjo 16 taškų pranašumą (17:33). Nors trečiasis kėlinys nebuvo itin sėkmingas, tačiau prieš lemiamą ketvirtį Veiverių komanda vis dar pirmavo 9 taškų skirtumu (39:48). Deja, ketvirtame kėlinyje aikštelėje šeimininkavo „Lituanicos“ krepšininkai, kėlinį laimėję 18 taškų skirtumu, o kartu ir rungtynes.

„Amberio“ sudėtyje 19 taškų pelnė Povilas Glaniauskas, 12 – Gintaras Žilinskas (14 atkovotų kamuolių).