Vasaros sutiktuvės Jiezne

IMG_4316

Visi laukia kuo greičiau ateinant vasarą, bet vaikai – ypač. Šilta, šviesu, gražu, nebereikia į darželį ir mokyklą. Ne veltui ir svarbi mažiesiems šventė – Tarptautinė vaikų gynimo diena – minima pirmąją vasaros dieną. Juk norisi tokį puikų laiką pradėti reikšmingu įvykiu, kuris būtų prisimenamas ilgai.

IMG_4370  IMG_4332

Todėl Jiezno biblioteka jau ketvirtą kartą pasitikti vasaros mažuosius jiezniečius sukviečia į šventę „Vaikystės šalis“. Šiemet ji surengta gegužės 31-ąją, paskutinę gražaus pavasario dieną. Į Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro kiemelį, išpuoštą gėlėmis, žaislais ir balionais, ateiti viliojo smagi muzika ir prisiminimai apie iki tol vykusias šventes, palikdavusias gražius įspūdžius. Tad ir šiemet į „Vaikystės šalį“ sugužėjo vaikučiai ne tik iš Jiezno gimnazijos priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo skyrių, Pagalbos šeimai centro, bet ir iš namų atskubėjo kartu su mamytėmis ir močiutėmis. Mažuosius pasitiko bibliotekininkės Vilma ir Sigutė bei iš Stebuklų šalies atkeliavusi Alisa. Šoko, dainavo su ja visi, o paskui į jos gudrius klausimus atsakinėjo. Labai gerai vaikučiai žino ne tik knygų ir filmų herojus, bet ir saugaus elgesio taisykles, kurias jie aptarė kartu su Prienų visuomenės sveikatos biuro darbuotojomis.

IMG_4360   IMG_4353

Už žinias ir šaunumą mažieji šventės dalyviai sulaukė dovanėlių iš visuomenės sveikatos specialisčių, o visą šventę parėmė jieznietis Adomas Kielius, kurio dėka vaikučiai galėjo pasidžiaugti prizais ir gražiu renginiu.

IMG_4368

 

Jiezno bibliotekos informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti