Vasara ne už kalnų. Saulė šildo vis stipriau, bet atsipalaiduoti neverta

IMG_1625

kvitrina.com

Pirmadienis prie bendro koronavirusu susirgimo skaičiaus pridėjo 4 atvejus ir susirgusiųjų padaugėjo iki 1639 asmenų. Tiesa, pakartotinai paimti testai vis išlieka stabilūs ir skaičiuojami dešimtimis (21).

Statistikos duomenimis, pasveikusiųjų vis daugėja ir dabar yra pasveikę 1165 asmenys. Serga 401, 65 mirė nuo koronaviruso, dar 8 sirgo koronavirusu, bet mirė nuo kitų komplikacijų. Pasitikdami vasarą neturime pamiršti, jog koronavirusas niekur nedingo ir būtina laikytis karantininio bendravimo sąlygų. Saugokime vieni kitus ir prisijaukinsime koronavirusą.

IMG_20200508_123734

Birštono savivaldybė, kurioje neužfiksuota nei vieno susirgusiojo koronavirusu,  aktyviai ruošiasi vasaros sezonui.

FB_IMG_1590493510456

Kurorte sodinami medžiai, tvarkoma infrastruktūra. Štai, Žvėrinčiaus take paklota 1,2 km ilgio nauja asfalto danga. Birštono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjas Edvardas Citvaras pasidalino naujienomis, jog Žvėrinčiaus take darbai bus tęsiami. Finansavimo šaltiniai skirtingi: tai ir Vyriausybės ištekliai, ir ES fondų lėšos.  Dalis lėšų gali pasiekti savivaldybę ir šiemet.

Savo veiklą atnaujina ir sanatorijos. 

jieznas

Vasarą naujomis erdvėmis pasitinka ir Prienai. Stadiono tvenkinio poilsio zona, pėsčiųjų takas palei Nemuną, Revuonos parkas džiugina gyventojus ir miesto svečius. 

Pilnu tempu vyksta darbai ir Jiezno mieste. Reikia tikėtis, jog pagražėjęs miestas privers pasitempti ir pačius jiezniškius.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti