Vasara kviečia į linksmybes ir nuotykius

IMGP1450

Birželio 1-ąją Jiezno bibliotekos darbuotojos Vilma ir Sigutė pakvietė mažuosius jiezniečius į tradicinę šventę „Vaikystės šalis“. Į svečius atvyko Prienų PK pareigūnė Edita Kubilienė su Amsiumi, Prienų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro atstovė Evelina Tamošiūnienė. Viešnios priminė vaikams, kad vasarą reikia ne tik linksmintis ir poilsiauti, bet ir laikytis saugumo taisyklių. O jas, pasirodo, vaikai gana gerai žino. Todėl Amsis visus juos apdovanojo saldžiaisiais prizais, o Evelina išdalino lankstinukus, kad užmiršę turėtų kur pasiskaityti.

 

Vasarą prasideda atostogos, o jų metu vaikams ir suaugusiems vėl siūloma nerti į skaitymo iššūkį „Įkvėpk knygų magijos“. Bibliotekininkės pakvietė mažuosius atlikti „Vasaros su knyga“ užduotis, skatinančius keliauti fantastiškuose kūrinių pasauliuose.

 

Mažieji gimnazijos šokėjai ir dainininkai savo pasirodymais pradžiugino ir žiūrovus, ir šventės svečius, o UAB „Igeda“ dovanoti balionai papuošė sceną jų pasirodymams.

 

Visas šventės užduotis ir veiklas lydėjo nuoširdus vaikų juokas – tarp jų straksėjo, mirksėjo ir pokštus krėtė klounas Bumsis, pamokęs naujų „Ančiukų šokio“ judesiukų ir apdalinęs saldainiukais. Vasara Jiezne prasidėjo linksmai.

Taip pat skaitykite