Varžybos iškiliems žmonėms atminti nesulaukė didelio susidomėjimo

Gegužės 7 d. Prienų „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos stadione vyko rajono mokyklų lengvosios atletikos varžybos atskirose rungtyse ir keturkovėje, skirtos kūno kultūros mokytojui Pranui Kundrotui ir buvusiam Prienų sporto mokyklos direktoriui Juozui Lodai atminti. Deja, varžybos nesulaukė didelio susidomėjimo. P. Kundrotui atminti skirtose varžybose dalyvavo trijų kaimų ir  trys miestų (Prienų, Jiezno) mokyklų komandos, o J. Lodos atminimo varžybose – keturios švietimo įstaigos.

Miesto mokyklų grupėje atskirų rungčių varžybose dalyvavo dvi vaikinų ir trys merginų komandos. Vaikinų grupėje nugalėjo „Žiburio“ gimnazijos komanda, nugalėjusi 4 rungtyse iš 7 ir surinkusi 122 taškus. Tik dviem taškais atsiliko Jiezno gimnazijos komanda, kuri laimėjo tris rungtis ir bendroje įskaitoje surinko 120 taškų.

Merginų grupėje taip pat geriausiai pasirodė „Žiburio“ gimnazijos komanda, laimėjusi 4 rungtis iš 7 ir, kaip ir vaikinai, surinkusi 122 taškus. Jiezno gimnazijos merginos bendroje įskaitoje užėmė II vietą (118 taškų). Jiezniškės laimėjo dvi rungtis.

„Revuonos“ vidurinės mokyklos atstovai dalyvavo tik vienoje rungtyje (šuolis į aukštį, merginos) ir ją laimėjo. Bendroje įskaitoje surinkti 39 taškai leido „Revuonos“ komandai užimti III vietą.

Tačiau nesuprantama, kodėl revuoniškiai negalėjo dalyvauti visose rungtyse?

Kaimo vietovių mokyklų grupėje atskirų rungčių varžybose triumfavo Stakliškių vidurinės mokyklos merginų ir vaikinų komandos. Dvi merginų komandos surinko po 98 taškus, bet Stakliškių atstovai laimėjo daugiau rungčių, todėl tapo nugalėtojais, o Išlaužo pagrindinės mokyklos merginos liko antros. Trečioje vietoje liko Klebiškio pagrindinės mokykla, kurios atstovė dalyvavo tik vienoje rungtyje ir ją laimėjo (21 taškas).

Stakliškių vaikinų komanda, laimėjusi 3 rungtis iš 6 bei surinkusi 99 taškus, užėmė I vietą.

Išlaužo ir Klebiškio pagrindinių mokyklų sportininkai surinko po 95 taškus. Antroji vieta atiteko Klebiškio atstovams (laimėtos dvi rungtys). Trečioje liko Išlaužo vaikinai, kurie penkiose rungtyse buvo antri.

Varžybose nedalyvavo Veiverių T. Žilinsko gimnazijos, Pakuonio, N. Ūtos, Šilavoto, Kunigiškių, Balbieriškio, Želkūnų pagrindinių mokyklų komandos.

Keturkovės varžybose kovojo tik keturios komandos: „Revuonos“ vidurinės, „Ąžuolo“ ir Išlaužo pagrindinių mokyklų bei Jiezno gimnazijos.

Pirmąją vietą tarp mergaičių užėmė „Ąžuolo“ atstovės (799 taškai), antrąją – „Revuonos“ (694), trečiąją – Išlaužo (559).

Tarp berniukų stipriausi buvo Išlaužo pagrindinės mokyklos atstovai (699), antrą vietą užėmė Jiezno gimnazijos (611), trečiąją – „Revuonos“ vidurinės mokyklos (594) mokiniai.

Bendroje įskaitoje pirmąją vietą laimėjo „Revuonos“ vidurinės mokyklos mokiniai (1288 taškai), antroji vieta atiteko Išlaužo pagrindinės mokyklos komandai (1258).

Asmeninėje įskaitoje keturkovės varžybas laimėjo Ugnė Gelbūdaitė (190 taškų) ir Eimantas Paškevičius (200 taškų) iš Išlaužo pagrindinės mokyklos.

Atskiras rungtis kaimo vietovių mokyklų grupėje laimėjo Karolina Mieldažytė (100 m), Ieva Šukevičiūtė (400 m), Erika Stanevičiūtė (800 m), Gintarė Lipkevičiūtė (šuolis į tolį), Živilė Randamanskaitė (šuolis į aukštį), Viktorija Brundzaitė (rutulys), Linas Randamanskas (100 m), Edvinas Stravinskas (400 m), Gytis Senavaitis (800 m), Rytis Adomaitis (šuolis į tolį), Donatas Preibys (šuolis į aukštį).

Miestų mokyklų grupėje pirmąsias vietas iškovojo Rasa Račkytė ir Romas Buimila (100 m), Agnė Rudytė ir Almantas Stravinskas (400 m), Alma Kuliešiūtė ir Ūdrys Žalys (800 m), Airina Juodžiukynaitė ir Mantas Kukcevičius (šuolis į tolį), Sigita Martikaitytė ir Edvinas Juodsnukis (šuolis į aukštį), Klaudija Savickaitė ir Rimas Zienius (rutulys).