•  

     

     

     

     

Valstybės šventę jiezniečiai paminėjo jaukiai ir smagiai

7

Atsižvelgdami į karantino sąlygas ir numatytus žmonių susibūrimo ribojimus, Lietuvos himną giedoti Jiezno, Dukurnonių ir Kašonių bendruomenės, jaunieji šauliai ir Jiezno kultūros ir laisvalaikio centras persikėlė į vieną gražiausių Jiezno seniūnijos kampelių – Dukurnonis, kur galima laikytis saugaus atstumo ir taip pat jausti bendrystę bei būti drauge.

Sugiedojus himną piliakalnio papėdėje vyko gražus koncertas. Visos bendruomenės paruošė programas.

Kašonių bibliotekoje stovyklaujantys vaikai, vadovaujami Romutės, dainavo ir šoko, Dukurnonių moterys padainavo tik šiam kraštui būdingas dainas, na, o Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro folklorinis ansamblis, vadovaujamo Ingridos, dainavo patriotines ir liaudies dainas, kurioms pritarė visi susirinkę.

Po meninės programos Dukurnonių kaimo bendruomenės pirmininkė Vida visus pakvietė į Dukurnonių bendruomenės namus. Čia dukurnoniškės moterys vaišino krosnyje keptomis bandomis.

Vyko viktorina apie Sobuvos ir Dukurnonių kraštą. Į komandas susiskirstę dalyviai gerai pažinojo savo kraštą, todėl nesunkiai atsakinėjo į klausimus. Laimėjo dukurnoniškių komanda „Romai“.
Dar ilgai susirinkusių bendruomenių nariai dainavo, šoko, dalijosi įspūdžiais.

Danutė Bajorienė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti