Valdančiųjų koaliciją pasiglemžė rūkas…

Susirinkusi po dviejų „išdavysčių“ valdančioji koalicija, kuri bandė rodyti savo vieningumą, atrodo, pradeda sluoksniuotis. Iš jungtinės frakcijos pasitraukė keturi jos nariai, įkūrę atskirą „Keturių“ frakciją. Ją sudarė iš TS-LKD partijos pašalintas Leonas Sakalavičius, konservatorė Rita Keturakienė bei socialdemokratiniai sąjungiečiai Egidijus Visockas ir Artūras Buitkus. Po šio persistumdymo valdančiąją koaliciją sudaro socialdemokratų (8), jungtinė (7) ir „Keturių“ (4) frakcijos. Jungtinėje koalicinėje frakcijoje 4 „teistvarkiai“, 2 liberalcentristai ir 1 nepriklausomas Tarybos narys. Įdomiausia tai, jog būtent naujos frakcijos pirmininkas L. Sakalavičius tapo ir Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininku. Tiesa, Savivaldybės interneto puslapyje komitetui vis dar vadovauja iš šio posto pasitraukęs E. Visockas. Pagal oficialią savivaldybės interneto svetainę, Kontrolės komitetui vis dar diriguoja Antanas Gustaitis, nors jau buvo paskelbta, jog šio komiteto pirmininku išrinktas Vytautas Martinaitis. Bet ar svarbu, kad išrinkto pirmininko pavardės net nėra komiteto narių sąrašuose, užtat kitame komitete yra Vytauto Kamblevičiaus pavardė, nors jis jau dirba Seime. Kalbama, jog naujos „Keturių“ frakcijos nariai norėtų turėti koalicijoje daugiau svertų, nes jų pavieniai balsai lyg ir nebuvo girdimi.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, gali įvykti dar ne vienas persiskirstymas valdančiojoje koalicijoje ir tai rodo, kad joje ne viskas taip gerai, kaip bandoma deklaruoti.

Vienas prienietis dabartinę padėtį valdančiųjų stovykloje įvardino kaip ėjimą rūke. O kai aplink rūkas, tai galima užsiimti saviveikla, primesti savo „aš“ arba duoti patyliukais nurodymą iš viršaus. Štai taip.

Vienas pastebėjimas. Kai kurie politikai mano, jog žmonės juos išrinko į Tarybą tam, kad susitvarkytų savo gyvenimą, bet jie klysta – išrinkti buvo rūpintis viso rajono gyventojais.

Taip pat skaitykite

9 komentarai