Vaikų futbolo turnyro Birštone nugalėtoja – „Fortūna“ iš Kauno

Spalio 19 d. Birštone vykusiame vaikų futbolo „Auksinis ruduo“ turnyre dalyvavo 6 komandos iš Kauno, Karmėlavos, Varėnos, Prienų ir Birštono.

Turnyrą organizavo Birštono sporto centro treneris Kęstas Joneliūnas. Apdovanojimus ir prizus parūpino Sporto centras ir turnyro rėmėjas Ervinas Marčiulionis.
Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Jų nugalėtojai susitiko kovoje dėl pirmosios vietos, o antrųjų vietų laimėtojai – dėl trečiosios.

IMGP3026
Abi mūsų krašto komandos pasirodė sėkmingai: Birštono SC futbolininkai savo pogrupyje užėmė antrąją vietą ir kovoje dėl bronzos apdovanojimų 4:1 įveikė varžovus.

IMGP3030
Prienų „Ąžuolo“ futbolininkai savo pogrupyje buvo pirmieji ir finale susitiko su „Fortūnos“ komanda iš Kauno.

IMGP3042
Deja, šį kartą minimaliu rezultatu 1:0 rungtynes laimėjo Kauno „Fortūnos“ futbolininkai.