VAIKŲ DIENOS STOVYKLA „PIENĖS PŪKAS“

Gelbėkit vaikus

DSCN4059Prasidėjus vasaros atostogų metui labai svarbu, kaip laisvalaikį leidžia mūsų vaikai. Todėl Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro darbuotojų iniciatyva, birželio 11 d. buvo organizuota dienos stovykla vaikams „Pienės pūkas“. Šios stovyklos tikslas – suburti vaikus, formuoti tarpusavio bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius ir vertybes, užtikrinti vaikų pozityvų užimtumą.
Centro darbuotojų lydimi, vaikai vyko į Giraitiškėse esančią stovyklavietę, kur buvo supažindinti su stovyklos programa, elgesio taisyklėmis. Vaikučius pasveikino ir gražaus bei prasmingo laiko palinkėjo Centro direktorė Aurelija Urbonienė. Stovyklautojus aplankė Prienų PK prevencijos poskyrio specialistės K.Banionienė ir E.Kubilienė, kartu su vaikų bičiuliu Amsiumi. Vaikams buvo pravestos žaismingos saugaus eismo pamokėlės, pateikti klausimai asmens saugumo tematika, įteikti suvenyrai.
Stovyklos vadovės, suskirstę vaikus į dvi komandas, pravedė sportines estafetes, mokė, kaip statyti palapinę. Po aktyvios veiklos, komandos ruošė turistinius pietus, kurstė stovyklos laužą. Pasitelkdamos vaizduotę, meninius gabumus, serviravo stalą. Abi komandos varžėsi, kuris stalas bus patrauklesnis, puošnesnis.
Visose rungtyse laimėjo draugystė, bendruomeniškumas. Stovyklos pabaigoje visiems dalyviams buvo įteiktos nominacijos ir atminimo dovanėlės. Sutvarkius stovyklavietę, iškylautojus gera nuotaika ir daina lydėjo iki pat namų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti