Vagišiai įsibrovė į garažą ir apvogė Prienų seniūnijos automobilį

Gelbėkit vaikus

prienukomisariatas1-364x245

kvitrina.com

Prienuose toliau įsilaužiama į garažus ir gadinamas ten esantis turtas. Štai, birželio 12 d. apie 8 val. ryto, atvykęs prie garažo Kęstučio gatvėje, Prienų seniūnijos darbuotojas pamatė, jog į jį įsibrauta. Vagys sugadino pakeliamų vartų spyną ir patekę į vidų išdaužė automobilio „Škoda Fabio Combi“ vairuotojo pusės durelių stiklą, pakėlė kapotą ir tiesiog išrovė ten buvusį akumuliatorių.

Pasak Prienų seniūnijos seniūno pavaduotojos Ienos Stasytienės, padaryta žala siekia apie 200 eurų. Automobilis draustas. Anot seniūno pavaduotojos, automobilis jau remontuojamas.

Pagal portalo kvitrina.com turimą informaciją, Prienų PK pradėtas ikiteisminis tyrimas. Deja, bet dar nežinoma, kas galėjo įsibrauti į Savivaldybės administracijai priklausantį garažą. Tiesa, tai ne pirmas kartas, kai vagišiai pasikėsina į savivaldybės turtą.

Prienų rajono savivaldybė jau daug metų žada įrengti Prienuose vaizdo kameras. Deja, kalbos lieka kalbomis, o darbai stovi vietoje. Suprantama, kad lėšų įrengti kameras visame mieste, kaip padaryta Birštone, nėra, bet geriau saugoti savivaldybei priklausantį turtą reikėtų. Portalo žiniomis, garažuose nebuvo įrengta ir signalizacija.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti