•  

     

     

     

     

V.Šeškus: niekas neprisimins, kad turnyre nežaidė „Žalgiris“, istorijoje bus įrašytas Prienų klubo vardas

Edgaras Pulkovskis, Krepsinis.net

 

Vos 10 tūkstančių gyventojų turintis Prienų miestas ketvirtadienį švenčia: „Prienų“ klubas pirmą kartą istorijoje iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurę.

Vyriausiasis prieniškių treneris Virginijus Šeškus džiaugėsi iškovotu trofėjumi, tačiau liūdėjo, kad po istorinės pergalės nėra kada atsipalaiduoti, nes jau penktadienį komandos laukia treniruotė, o šeštadienį – Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mačas su Kauno „LSU-Baltais“.

– Kas nutiko po didžiosios pertraukos, kad pradėjote žaisti lyg ant sparnų?

– Buvo pirma ataka ir mes sutarėme, kad kai varžovai keisis ginamaisiais, Kadžiulis turi mesti per aukštaūgį. Jis taip ir padarė bei pataikė. Manau, kad būtent šis metimas buvo labai svarbus. Varžovai jį labai prižiūrėjo, stengėsi, bet gyvenime ir vienas metimas būna labai svarbus. Psichologiškai mums buvo didelis impulsas, nes vienas iš lyderių būtent pradėjo tą spurtą.

– Ar galima sakyti, jog šis laimėjimas yra didžiausias klubo istorijoje?

– Manau, kad taip. Taurės nugalėtojų vardą galima prilyginti trečiajai vietai LKL. Pernai kalbėjome su vyrais, kad ta bronza reikšmingiau už antrą vietą LKF taurėje. Mažai pasitaiko progų laimėti, kai nežaidžia „Žalgiris“ ar „Lietuvos rytas“. Suprantate, istorijoje nebus parašyta, jog „Žalgiris“ nežaidė. Bus tiesiog parašyta, kad 2013 metais čempionais tapo „Prienai“. Man taip smagu, kad kiekvienas metais vis džiuginame patys save. Viskas priklauso nuo mūsų komandos vidaus. Atrodo per rungtynes mes ten ginčijamės, pykstamės, bet iš tiesų labai gražiai sutariame. Čia tiesiog būna 5 sekundžių laikotarpis, kai žaidėjas ir treneris išlieja emocijas. Tai yra geras dalykas.

– Pasvajokime: antroji vieta LKL būtų geriau už LKF taurę?

– Antra vieta būtų eilinis istorijos perrašymas. Manau, kad tikrai.

– Nedrąsiai, bet jau galvojate apie LKL finalą?

– (Pauzė). Kažkaip negalvojame apie tai. Mes turime tikslą išlaikyti antrąją vietą reguliariajame sezone. Dabar jau mūsų sezonas yra fantastiškas – laimėta LKF taurė, patekta į BBL finalą. Manau, kad net šiai minutei jau yra nemažai nuveikta. Gaila, kad šiandien buvo ne paskutinės rungtynės, nes galima būtų važiuoti kur ramiai į pirtį, išgerti alaus, pasėdėti. Dabar reikės šeštadienį žaisti rungtynes.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti