V. Šeškus: „Iki teisėjų šou žiūrovai rungtynėmis turėjo likti patenkinti“

Krepsinis.net

Prienų „Rūdupio“ vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus po pralaimėtos Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio serijos Kauno „Žalgiriui“ skundėsi teisėjavimu ir jam skirta technine pražanga mačo pabaigoje.

„Norėčiau padėkoti savo žaidėjams. Žiūrovai, manau, iki teisėjų „šou“ turėjo būti patenkinti. „Žalgirį“ laikėme įtampoje. Esant 4-5 taškų skirtumui galėjo techninės neduoti, teisėjas dar net nepasakė, už ką man ją davė. Aš jį pagyriau. Bet ką gi čia, sezono galas, nėra ko verkti. Kai žaidžiame su stipresnėmis komandomis, visada jaučiame įtampą ir žaidybinių situacijų traktavimo skirtumą. Paklausiau, kodėl nedavė Kalniečiui techninės, kai jis spyrė kamuolį. Man paaiškino, kad jis greitai atsiprašė. Tai tarptautinės kategorijos teisėjai, nenoriu jų kaltinti. Ne jie lėmė rungtynes. Kai buvo 5 taškai, patiems reikėjo geriau sužaisti ir, galbūt, būtume nustebinę.

Vis dėlto, rungtynės, manau, gražios gavosi. Nosies žiūrovai nekrapštė ir saulėgrąžų nevalgė. Žaidžiant su stipriomis komandomis visad jaučiamas šioks toks teisėjavimo skirtumas. Reikia palaikyti grandus, kai mes būsime pirmoje vietoje, ir mus palaikys“, – spaudos konferencijoje kalbėjo V. Šeškus.

t

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti