V. Šeškus: „Turnyras Čekijoje buvo naudingas komandai“

Rugsėjo 15-17 d. Dečyne (Čekija) vyko tarptautinis keturių komandų krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo ir naujam krepšinio sezonui besiruošianti Prienų „Rūdupio“ komanda. Turnyre, kurį „Rūdupio“ vyr. treneris Virginijus Šeškus įvertino teigiamai, taip pat dalyvavo BK „Dečin“, Vloclaveko „Anwil“ ir Noršiopingo „Dolphins“ komandos.

V. Šeškus komandos pasirodymą turnyre pavadino geru, anot jo, sparingo partnerėmis buvo pakankamai aukšto lygio komandos, savo sudėtyje turinčios ir nacionalinių rinktinių narius.

Pasak „Rūdupio“ stratego, turnyras aiškiai parodė komandos žaidybines spragas, kurias bus bandoma pataisyti iki BBL taurės varžybų – jos vyks rugsėjo 24-25 dienomis Tartu mieste (Estija).

V. Šeškus pažymėjo, jog komandos lyderiais turnyre Čekijoje buvo Dainius Šalenga ir Povilas Butkevičius. Treneris norėtų, kad pasitemptų gynėjai, nes jų žaidimas dar šlubuoja.

„Turnyras parodė, jog komandai reikia dar vieno universalaus žaidėjo, galinčio žaisti 2-4 numeriais“, – teigė V. Šeškus.

Nors treneris pasiruošimą sezonui vertina teigiamai, visgi, jo manymu, reikės tobulinti žaidimą ir čempionato metu, nes komandos komplektavimas vyko gan sudėtingai ir trūksta susižaidimo.

V. Šeškus neprognozuoja, kaip seksis sužaisti su Rygos „VEF“ komanda BBL taurės pusfinalio varžybose. Pasak „Rūdupio“ stratego, „VEF“ komanda žymiai sustiprėjo, bet tai nereiškia, kad „Rūdupis“ nekovos dėl pergalės. „Rungtynės su „VEF“ parodys, ko mes verti šiame sezone“, – samprotavo V. Šeškus.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti