„Tvin Pyksas“ Prienų rajono savivaldybėje tęsiasi

468×60

_IGP6559

kvitrina.com

Prienų rajono savivaldybėje tęsiasi nepaaiškinami dalykai. Na, tiesiog „Tvin Pyksas“. Savivaldybės internetiniame puslapyje pasirodė informacija apie skelbiamą konkursą Žemės ūkio skyriaus vedėjo vietai užimti, bet žinių apie dabartinio skyriaus vedėjo ateitį nebuvo pateikta. Donatas Šimukonis į portalo kvitrina.com klausimą apie konkurso paskelbimą atsakė, jog atostogauja ir šios situacijos tikrai nekomentuos.

Situacija pradėjo aiškėti po pokalbio su Savivaldybės administracijos direktoriumi Egidijum Visocku. Pasak jo, su Donatu Šimukoniu sudaryta „taikos sutartis“, o pats vedėjas dabar atostogose, po jų jis pradės dirbti Investicijų skyriuje. Tiesa, ne vadovu, o specialistu.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, mažiausiai vienas pretendentas į Žemės ūkio skyriaus vedėjo vietą jau yra.

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. tomaz

    koks tvin pyksas, jau seniai reikejo ji atleisti uz pravaikstas ir melioracijos schemas. ir nesuprantu kaip dviem menesiams gali iseiti atostogu, tai butu kaip vyras, prisiimtu atsakomybe ir iseitu o dabar dar toliau issisukineja.

    Atsakyti
  2. Audrius Narvydas

    Galima vadinti ,,Tvin Pyksu“, galima šlykščia kasdienybe ar kreivų veidrodžių karalyste, bet arčiausiai tiesos būtų žinomas rašytojas – tiesiog ,,Durnių laivas“.

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti