Turnyras Kovo 11 d. paminėti Balbieriškyje

Kovo 12 d. Balbieriškio pagrindinėje mokykloje vyko vaikų futbolo turnyras Kovo 11 d. paminėti. Varžybos vyko jaukioje ir šiltoje sporto salėje, kurios balkonas buvo pilnas žiūrovų, labiausiai palaikančių šeimininkų – Balbieriškio pagrindinės mokyklos komandą. Turnyre taip pat dalyvavo Birštono sporto centro (tr. K. Joneliūnas ), „Ąžuolo“ progimnazijos (tr. K. Joneliūnas ) ir Prienų sporto centro (tr. G. Budrikas ) komandos.

Varžybose netrūko emocijų ir atkaklios kovos. Pirmąją vietą iškovojo „Ąžuolo“ komanda, kuri 6:2 nugalėjo Prienų KKSC, 6:4 – Birštono SC ir 3:3 sužaidė su Balbieriškio komanda. Antrąją vietą iškovojo Balbieriškio komanda, kuri 4:1 nugalėjo Birštono SC ir 3:2 – Prienų KKSC komandą. Treti turnyre liko Birštono SC žaidėjai, kurie 6:2 nugalėjo Prienų jaunuosius futbolininkus.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taure, visi dalyviai – padėkos raštais ir „Labas“ papildymo kortelėmis.

Norisi pasidžiaugti Balbieriškio futbolo entuziastais su Vaidu Rūčiu ir Audriumi Mitrulevičiumi priešakyje, kurių dėka futbolas atgimsta ir šiame rajono krašte. Vaikai renkasi vakarais, noriai sportuoja. Mokyklos direktorius Stasys Valančius sudaro sąlygas naudotis sporto sale. Planuojama, kad šis turnyras taps tradiciniu.

Turnyras organizuotas dėka Balbieriškio pagrindinės mokyklos ir šios mokyklos Kunigiškių ugdymo skyriaus.