Turizmo parodoje-mugėje „Convene“ pristatomos konferencijų rengimo galimybės Birštone

Vasario 13-14 d. Vilniuje vyksta konferencijų turizmo paroda-mugė „Convene“, kurioje dalyvauja ir Birštono turizmo informacijos centras.

Renginio metu dvidešimt kompanijų iš Švedijos, Vokietijos, Prancūzijos, Jungtinės Karalystės, Rusijos, Italijos, Ispanijos, Belgijos, Portugalijos, Turkijos, Šveicarijos ieškos vietų savo įmonių renginiams, galimų profesionalių verslo renginių organizatorių, maisto, transporto, įrangos tiekėjų.

Birštono turizmo informacijos centras, dalyvaudamas šioje parodoje, tikisi pristatyti kurortą, kaip patrauklią vietovę verslo turistui, ieškančiam galimybių rengti konferencijas ir kitus verslo susitikimus naujose vietose. Birštono kurortas nuo pagrindinių oro uostų yra nutolęs tik 1 val. kelio atstumu važiuojant automobiliu, ir tai sukuria patrauklios vietovės rengti aukšto lygio susitikimus įvaizdį.

Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė, šio renginio organizatorė, pastebėjo, kad konferencijų parodoje „Convene“ dalyvaujantys paslaugų pirkėjai yra itin smulkmeniški ir pretenzingi.

Po šios parodos paslaugų pirkėjams bus organizuojami pažintiniai turai po didžiuosius Lietuvos miestus ir kurortus. Dalis ketina aplankyti ir Birštono kurortą. Organizatoriai yra iškėlę itin aukštus reikalavimus, šiems verslo klientams pristatomi 4 žvaigždučių klasifikaciją atitinkantys viešbučiai. Birštone jų yra net du.

Pagrindinis šio nekomercinio renginio organizatorius yra VšĮ „Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras“.

Birštono savivaldybės informacija

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti