• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

TS-LKD sąskrydis Rukloje

Liepos 13-15 dienomis Jonavos raj. Ruklos kaime vyko tradicinis TS-LKD partijos narių vasaros sąskrydis, kuriame dalyvavo keli tūkstančiai partiečių su šeimomis, kitų partijų atstovai bei garbingi svečiai iš užsienio. Kartu su mūsų kandidatu į Seimą S. Jovaiša sąskrydyje dalyvavo ir didelis būrys Prienų bei Birštono skyriaus narių.
Šeštadienį, po iškilmingo sąskrydžio atidarymo, vyko partijos Tarybos posėdis, kuriame aptarėme padėtį Lietuvoje, pasiruošimą Seimo rinkimams bei patvirtinome galutinį kandidatų į Seimą sąrašą daugiamandatėse apygardose. Džiugu, kad visoje Lietuvoje kandidatų reitingavime gavęs partiečių palaikymą, S. Jovaiša sąraše yra 36. Partijos pirmininkas A. Kubilius pažymėjo, kad tokį kandidatų reitingavimą Lietuvoje vykdo tik TS-LKD, o tai rodo demokratiškos ir savimi pasitikinčios partijos bruožus.
Visi įdėmiai klausėsi Rusijos opozicijos lyderio Boriso Nemcovo kalbos, kurioje jis pažymėjo, kad Rusijos žmonėms yra labai svarbu žinoti apie demokratines permainas Pabaltijo valstybėse, o opozicijai – sulaukti Lietuvos žmonių moralinio palaikymo.
Sąskrydžio programa buvo turininga: vyko debatai su Premjeru ir ministrais, filmų peržiūros, susitikimai su įdomiais žmonėmis, sportinės varžybos. Futbolas, tinklinis, krepšinis, rankų lenkimas, virvės traukimas ir kitos rungtys pritraukė ir suaugusius, ir vaikus. Neblogai sekėsi ir mūsų sportininkams: A. Seniauskaitė šaškių varžybose užėmė pirmąją vietą, O. Vilčiauskienė šachmatų varžybose iškovojo antrąją vietą, o vaikų komanda, žaidusi kvadratą – trečiąją. Visų rungčių nugalėtojams buvo įteikti prizai.
Sąskrydžio dalyvius sudomino „TS-LKD bendruomenės padangtė“ – tai sąskrydžio dalyvių pasirodymai: poezija, dainos, muzikavimas ir kt. Seimui paskelbus 2012 metus Maironio metais, skyrių nariai dalyvavo programoje „Dedikacija Maironiui“.
Kilnių darbų akcijoje buvo galimybė tapti donoru, dalyvauti paskaitoje apie organų donorystę, buvo renkama parama keletui Ruklos šeimų paremti.
Vakare visame palapinių miestelyje kvepėjo kepami kepsniai, o dideliame katile S. Jovaišos išvirta sriuba gardžiavomės ne tik mes, bet ir šalia įsikūrę kitų skyrių nariai. Beje, jis, kaip ir baritonas V. Juozapaitis, susilaukė didelio stovyklautojų dėmesio. Daugelis jį kalbino ir sveikino, o jaunesnieji prašė autografų. Renginį nuotaikingai vedė Livija Gradauskienė ir Arvydas Vidžiūnas, o šeštadienio vakarą užbaigė Deivydas Zvonkus ir Smaragdinis choras. Temstantį dangų apšvietė šviesos efektai ir tuos, kurie  per dieną nepavargo, pakvietė į diskoteką.
Sekmadienio rytas prasidėjo mankšta ir arbatžolių arbata. Atėjo laikas sąskrydžio uždarymui. Dalyviai padėkojo TS-LKD Jonavos raj. skyriaus pirmininkui ir nariams už organizacinį sąskrydžio darbą. Pasidaliję gražiais atsiliepimais apie sąskrydį, sugiedoję ,,Žemėj Lietuvos“, su gera nuotaika patraukėme namų link. Šiemet žadame kviesti skyriaus narius ir į vietinį sąskrydį, juolab, kad bendravimo tarpusavyje niekada nebūna per daug.

TS-LKD Prienų r. skyriaus pirmininkas Kęstutis Palionis

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti