• baneris_468x120prienuspauda

     

     

     

     

Tris kėlinius kontroliavęs rungtynes „CBet“ ketvirtajame palūžo ir pralaimėjo

IMGP6570

kvitrina.com

Rugsėjo 22 d. Prienų „CBet“ krepšininkai savo aikštelėje žaidė „Betsafe-LKL“ rungtynes su Vilniaus „Rytu“. Įspūdingai pradėję mačą (30:18) aikštelės šeimininkai iki ketvirtojo kėlinio pradžios kontroliavo rungtynių eigą, bet vėliau palūžo ir turėjo pripažinti „Ryto“ pranašumą (80:90). Dar trečiojo kėlinio antroje pusėje Marquis Wright gavo ketvirtąją asmeninę pražangą, buvo pasodintas ant suolo ir tai šiek tiek turėjo įtakos „CBet“ žaidimo stiliui.

Nors komanda pralaimėjo, bet parodė savo charakterį ir potencialą.

Prienų „CBet“ po 19 taškų pelnė Marquis Wright ir Regimantas Miniotas. 11 taškų į varžovų krepšį įmetė Mindaugas Sušinskas, 10 – Ernestas Mankauskas. 

Nors rungtynių pradžioje pirmuosius taškus pelnė „Rytas“ (0:2, 2:4) Marquis Wright abu kartus asmeniniais reidais rezultatą lygino (2:2, 4:4). O po Mindaugo Sušinsko tritaškio komanda išėjo į priekį (7:4). Ir nors „Rytas“ rezultatą išlygino (7:7), Regimanto  Minioto (6 taškai)  ir Einaro Tubučio taiklūs metimai leido prieniškiams įgyti 5 taškų persvarą (15:10). Į aikštelę išėjęs Ernestas Mankauskas iškart įsūdė tritaškį, pataikė dvitaškį ir Prienų krepšininkai pirmavo 7 taškais (20:13).  „Rytas“ bejėgis, o „CBet“ po M. Sušinsko, Egidijaus Dimšos ir M. Wright metimų padidino persvarą iki 14 taškų (27:13). Į varžovų dvitaškį M. Wright atsakė tolimu metimu (30:15). Deja, nors Simas Jarumbauskas gavo teisę į du baudos metimus, bet išnaudoti galimybės padidinti persvarą iki 16 taškų nesugebėjo. Abu metimai skriejo pro šalį. „Rytas“ pasinaudojo situacija ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė 12 taškų (30:18).  

Antrajame kėlinyje buvo sunku įeiti į žaidimą abiem komandoms. 1,5 min. buvo „sausra“. Pirmieji pataikė svečiai (30:21) ir gavo tinkamą atsaką (6:1). Marquis Wright sumetė baudos metimus, M. Sušinskas pataikė du dvitaškius ir Prienų komandos pranašumas jau siekė 15 taškų (36:21). Kėliniui įpusėjus po R. Minioto dvitaškio „CBet“ vis dar turėjo 15 taškų persvarą (38:23). Deja, antroje antrojo kėlinio pusėje „Rytui“ pavyko perimti iniciatyvą ir palaipsniui skirtumas sumažėjo iki 8 taškų (43:35).

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkams pavyko stabilizuoti žaidimą ir po E. Mankausko tritaškio komandas jau skyrė 9 taškai (52:43). Deja, prieš tai ketvirtąją asmeninę pražangą gavo Marquis Wright ir sėdo ant atsarginių suolelio.  Likus iki trečiojo kėlinio pabaigos apie 2,5 min. Tom Digbeu padidino „CBet“ persvarą iki 11 taškų (61:50). Deja, paskutinės dvi kėlinio minutės buvo juodos Prienų krepšininkams. Jiems patiems nepavykdavo užpulti, o „Ryto“ žaidėjai keturis kartus iš eilės stojo prie baudų linijos ir baudė aikštelės šeimininkus. Po trijų kėlinių „CBet“ pranašumas siekė tik vieną tašką (61:60). Kai ketvirtojo kėlinio pradžioje Manto Šerniaus auklėtiniai padidino persvarą iki 5 taškų (65:60, taškus pelnė R. Miniotas ir M. Wright), atrodė, „CBet“ išsikapstė iš duobės. Bet tai buvo tik laikina sėkmė. „Rytas“ laimėjo keturių minučių atkarpą 17:1 ir pats įgijo 11 taškų persvarą (68:79). Tam padėjo ir patys Prienų komandos žaidėjai, kuriems neatlaikė nervai. Regimantas Miniotas uždirbo nesportinę pražangą, nors komandas skyrė tik 2 taškai (68:70). Likus iki rungtynių pabaigos apie 4,5 min. tas pats R. Miniotas sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (70:79). Deja, klaidos puolime neleido pakovoti dėl geresnio taškų santykio ir rungtynės buvo pralaimėtos 10 taškų skirtumu (80:90).

Vertinant rungtynes reikia pasakyti, jog Prienų komandos žaidėjai kovojo pagirtinai, bet patirties stoka ir nepasitikėjimas savo jėgomis neleido įveikti Vilniaus komandos.


 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti