• Baneris_KVitrina_LVSO_Meilės lyrika_560x200  Stovyklos datos 06.13-06.17 07.11-07.15_ 07.18-07.22_ 08.01-08.05_ 08.08-08.12_

     

     

     

Trys Karaliai užbaigė švenčių ciklą

Kalėdų eglutes, netekusias gražiųjų pašvaitų, jau atsisveikinome. Žiemos šventės, tokios laukiamos ir džiugios, baigėsi, jas palydėjome gėrėdamiesi Trijų Karalių, trijų išminčių, keliavusių iš tolimų kraštų nusilenkti gimusiam Išganytojui, dovanomis. Spindėdami ir mirgėdami nepaprastais apdarais šie bibliniai personažai apsilankė ir Stakliškėse, pasveikindami susirinkusius į pamaldas bažnyčioje, užsukę ir į Stakliškių bendruomenės surengtą šventę. Ne iš tolimų tolių atvyko šie Karaliai, o iš kaimyninio Jiezno, iš kur jau trečią kartą jie atkeliauja pas stakliškiečius, pranešdami apie kalėdinių švenčių pabaigą. O Jiezne jau daugiau kaip dvidešimt metų gyvuoja graži tradicija, kai miesto gatvėmis į bažnyčią prie prakartėlės keliauja egzotiškieji klajūnai, nešantys Dieviškajam kūdikėliui aukso, smilkalų ir miros, dovanas, skirtas senųjų pranašysčių įsikūnijimui.
Didingieji išminčiai Kasparas, Merkelis ir Baltazaras, lydimi piemenėlių, kalėdinėmis giesmėmis pamalonino gausiai į šventę susirinkusius žmones, juos pasveikino ir Trijų Karalių tikėjimo tvirtybės palinkėjo klebonas Alfredas Rukšta. Nuostabų pasirodymą šventės dalyviams dovanojo jaunieji stakliškiečiai, dainuojantys, grojantys ir šokantys, vis įstengiantys parodyti žiūrovams ką nors naujo, įdomaus ir linksmo – grakščių merginų šokius, šaunių vaikinų dainas, raudonšvarkių senelių šou, o jų programas raiškiais balsais skelbė Akvilė ir Andrius, simpatiškieji mažieji pranešėjai. Smagi nuotaika netruko peraugti ir į šokius, nes svečiai iš Balbieriškio, duetas „Bent“, savo dainomis verte vertė krutėti kojas. Gera nors trumpam dar pratęsti šventes, dar pasilinksminti ir pabendrauti, nes netrukus ir vėl – darbai, rūpesčiai, nesibaigiantis sūkurys kasdienybės, kurią praskaidrinti ne taip dažnai pasitaiko progų. O už šią šventę, už koncertą, vaišes ir linksmybes stakliškiečiai galėjo dėkoti patys sau ir bendruomenės pirmininkei Rasai Noreikienei, kuri kartu su kitais bendraminčiais surengė šį kaimynų susitikimą ir smagų pasibuvimą kartu.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti