Trijų muškietininkų dūriai atnešė pergalę tolimojoje Klaipėdoje

IMGP9396

 kvitrina.com

Vasario 21 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai Klaipėdoje žaidė RKL „B“ diviziono išvykos rungtynes su „VKKM-Neptūnas“ komanda. Prieniškiams negalėjo padėti pagrindinis įžaidėjas Ernestas Mankauskas. Į Klaipėdą nuvyko 8 komandos žaidėjai, todėl pagrindiniam penketui reikėjo paplušėti kaip reikiant ir praleisti aikštelėje daug laiko. Bet tai nesukliudė Pauliaus Ivanausko auklėtiniams iškovoti pergalę sunkioje ir dinamiškoje kovoje  (89:85). Trigubą dublį (35 taškai, 15 atkovotų kamuolių, 10 išprovokuotų pražangų) surinkęs Arnas Tilindė buvo nesustabdomas, o jo triūsas buvo įvertintas 50 naudingumo balų. Dvigubą dublį surinko ir kitas „CBet-KKSC“ puolėjas Tomas Janušauskas (21 taškas, 11 atkovotų kamuolių, 8 išprovokuotos pražangos, 34 naudingumo balai)). Komandai sėkmingai vadovavo Mantvydas Gečionis, kuris pelnė 14 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Jau pirmajame kėlinyje Prienų komanda parodė, jog atvažiavo pasiimti pergalės, o ne pabūti prie jūros. Raimundas Gerbutavičius įsūdė 3 tritaškius, Arnas Tilindė tvarkėsi varžovų baudos aikštelėje, ir, po Mantvydo Gečionio tolimo šūvio, „CBet-KKSC“ įgijo 11 taškų persvarą (9:20). Deja, išlaikyti pranašumo nepavyko ir po pirmojo kėlinio buvo lygybė (22:22). Antrajame kėlinyje į taškų medžioklę įsijungė Tomas Janušauskas (8) ir Mantas Jančiauskas (5). Prienų komanda išlaikė žaidimo gijas savo rankose ir po dviejų kėlinių turėjo 3 taškų pranašumą (42:45). Trečiajame kėlinyje situacija šiek tiek pasikeitė. Aikštelės šeimininkai kėlinio pradžioje sėkmingai spurtavo ir panaikino atsilikimą (49:46). Tiesa, atitrūkti jiems nepavyko ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (58:57). Ketvirtajame kėlinyje pasikartojo trečiojo kėlinio scenarijus, bet šį kartą vienu tašku daugiau pelnė Prienų komanda ir pagrindinis laikas nugalėtojo neišaiškino (78:78). Tiesa, likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos apie minutei, Pauliaus Ivanausko auklėtiniai turėjo 6 taškų persvarą (72:78), bet jos neišlaikė.

Pratęsime „CBet-KKSC“ krepšininkai vos nepakartojo tos pačios klaidos. Pirmaudami  (78:82, 80:84) pratęsimo pabaigoje leido aikštelės šeimininkams persverti rezultatą savo naudai (85:84). Iniciatyvą į savo rankas paėmęs Mantvydas Gečionis įsūdė tritaškį (85:87), o kitoje atakoje privertė varžovus pažeisti taisykles. Baudos metimai buvo taiklūs (85:89).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti