•  

     

     

     

Trenerio Vytauto Domarko auklėtinis – penktosios vietos laimėtojas Europos jaunimo irklavimo čempionate

240090512_6031295156943718_4222372078997061892_n

Viktoras Arbačiauskas

kvitrina.com

Lenkijoje vykusiame Europos jaunimo irklavimo čempionate dalyvavo ir Birštono SC irkluotojas Paulius Černevičius (treneris Vytautas Domarkas), kuris čempionatui ruošiasi porinės keturvietės sudėtyje. Deja, prieš pat čempionatą du keturvietės nariai susirgo ir Pauliaus Černevičiaus bei Domanto Maročkos galimybės tapo miglotos. Visgi, federacijos prezidento pastangomis vaikinai nuvyko į čempionatą, bet turėjo varžytis porinių dviviečių valčių rungtyje. 

Bendraudamas su irklavimo specialistais prieš čempionatą gavau informaciją, jog Pauliaus ir Domanto galimybės užimti aukštą vietą ribotos. Bet vaikinai parodė charakterį ir pateko į A finalą, kuriame užėmė penktąją vietą.

Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas Dainius Pavilionis Pauliaus Černevičiaus ir Domanto Maročkos pasirodymą vertina pozityviai. Pasak jo, vaikinai ruošėsi čempionatui porinės keturvietės sudėtyje, todėl jų rezultatas porinės dvivietės varžybose geras.

Panašią nuomonę apie savo auklėtinio pasirodymą Europos jaunimo čempionate išsakė ir jo treneris Vytautas Domarkas. Pasak patyrusio irklavimo specialisto, vaikinai padarė maksimumą šioje situacijoje. Trenerio manymu, jei finalas būtų vykęs pavėjui, rezultatas galėjo būti dar geresnis.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti