Trečiojo PFL turo apžvalga

Gegužės 8-9 dienomis Paprienės stadione buvo sužaistas III PFL turas, kuris pasižymėjo gan netikėtais rezultatais.

Prie tokių galima priskirti SC „Birštonas“ komandos antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Šį kartą kurorto futbolininkai 0:2 pralaimėjo Balbieriškio „Ringio“ komandai.

Abu įvarčiai į SC „Birštonas“ vartus krito pirmajame kėlinyje ir po paleistų „balionų“. Pirmasis įvartis atsidūrė birštoniškių vartuose po smūgio galva į tolimą nuo vartininko kampą. Be jokių abejonių vartininkas turėjo atremti šį smūgį, bet buvo užėmęs nelabai tinkamą padėtį ir kamuolys nusileido į vartus už jo nugaros.
Antras įvartis buvo iš principo panašus, bet šį kartą kamuolys atsitrenkė į viršutinį vartų virpstą ir atšoko į vartininko aikštelę ir buvo įridentas į vartus.
Antrajame kėlinyje abi komandos išsaugojo savo vartus ir toks scenarijus buvo palankus „Ringio“ futbolininkams.

Įdomiai klostėsi rungtynės tarp „Prienų“ ir „Stadiono“ komandų. Po apylygio pirmojo kėlinio, antrajame „Stadiono“ futbolininkai lyg ir perėmė iniciatyvą, bet antroje kėlinio pusėje už dvi geltonas korteles buvo pašalintas iš aikštės „Stadiono“ komandos žaidėjas J. Strampickas. „Prienų“ jaunimas pasinaudojo situacija ir įmušė du įvarčius iš eilės (2:0). Rungtynių pabaigoje „Stadiono“ komandai pavyko sušvelninti skirtumą, bet išvengti pralaimėjimo – ne. Rungtynes rezultatu 2:1 laimėjo „Prienų“ jaunimas.

Net 10 įvarčių buvo pelnyta rungtynėse tarp  „Kašonių“ ir „Stakliškių“ komandų. Rungtynės buvo labai įtemptos. Ir nors „Stakliškių“ futbolininkai 5 kartus pirmavo šiose rungtynėse, jų laimėti nesugebėjo. Po pirmojo kėlinio į kiekvieną stakliškiečių „dūrį“  kašoniškiai atsakydavo taikliu smūgiu.
Antrajame kėlinyje „Stakliškių“ kariauna įsiveržė į priekį 5:3 ir atrodė iškovos pergalę. Bet „Kašonių“ futbolininkai, raginami savo sirgalių, pakilo į paskutinį šturmą ir sukūrė stebuklą – išlygino rezultatą (5:5).

Deja, bet lauktos intrigos rungtynėse tarp „Ąžuolo“ ir „Jiezno“ komandų sirgaliai neišvydo. „Ąžuolo“ komanda sužaidė labai geras rungtynes ir sutriuškino jiezniškius rezultatu 6:0. Jau po pirmojo kėlinio praeito sezono nugalėtojai turėjo 4 įvarčių persvarą. Antrajame į „Jiezno“ komandos vartus krito dar du įvarčiai.