• prienuspauda

     

     

     

     

Trečias kartas nemelavo

Gegužės 19 d. „Birštono“ futbolininkai Paprienės stadione po dviejų iš eilės nesėkmių AAFF pirmenybėse pagaliau iškovojo pergalę. Alytaus „Titano“ komanda buvo įveikta įtikinamai, nors mačo pradžia „Birštono“ komandai nieko gero nežadėjo, nes dvidešimtą pirmojo kėlinio minutę netikėtai, po pralaimėtos dvikovos netoli vartų,  praleido įvartį į savo vartus (0:1).

IMGP3422

Tiesa, svečiai neilgai džiaugėsi savo pranašumu, nes jau 33 min. Adas Golmanas nuginklavo varžovų vartininką ir išlygino rezultatą (1:1).

„Birštono“ komanda, įkvėpta pirmu šiose pirmenybėse įmuštu įvarčiu, spaudė varžovus, ir po 8 min. Adas Golmanas pelno antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse (2:1).

Antrame kėlinyje situacija nesikeitė, nes mūsų krašto komanda ne tik turėjo aikštės pranašumą, bet ir sėkmingai jį 13-tą antrojo kėlinio minutę realizavo. Ir tai padarė Artūras Zamblauskas (3:1), kuris pagaliau įveikė nesėkmių sieną.

IMGP3387

„Birštono“ komandos treneris Kęstas Joneliūnas po rungtynių pasakė, jog visi žaidėjai sužaidė pagirtinai, bet išskyrė centro saugų Evaldo Daukševičiaus ir Ado Golmano indėlį.

Abu saugai sėkmingai pakeitė į užsienį išvykusius Deividą Pašukevičių, Rimvydą Iškauską bei  traumuotą Virmantą Šabasevičių.

„Birštono“ komandoje žaidžia Prienų, Jiezno, Balbieriškio ir, žinoma, Birštono futbolininkai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti