Trečiajame PFL „Nemuno“ čempionato ture – įnirtingos kovos

IMGP9216Gegužės 10 d. Prienuose, Paprienės stadione, buvo sužaistas trečiasis PFL „Nemuno” turas.

Jiezno seniūnijos derbyje stipresni buvo Jiezno futbolininkai, kurie 3:0 įveikė Kašonių komandą. Tiesa, nugalėtojams reikėjo gerokai pasistengti, kad įveiktų kašoniškius, o ir šie turėjo gerų progų pelnyti ne vieną įvartį, bet jiems nepavyko tinkamai užbaigti lemiamąsias atakų stadijas.

Kiti mačai buvo pilni dramatizmo. „Ąžuolo” ir „Stadiono” komandų susitikime buvo pelnytas tik vienas įvartis, nors abi komandos turėjo ne vieną progą tai padaryti. Deja, gynyba dažniausiai nugalėdavo puolimą. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (0:0). Antrame kėlinyje „Ąžuolo” futbolininkai surengė gražią ataką ir Kęstas Liepa smūgiu galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartus (1:0). „Stadiono“ futbolininkai stengėsi rezultatą išlyginti, bet jų pastangos nebuvo sėkmingos.

Rungtynėse tarp Birštono „Erno” ir Balbieriškio „Ringio” komandų buvo užtikrintos lygiosios (2:2). Pirmajame kėlinyje nuginkluoti varžovų vartininką pavyko tik „Ringio” puolėjui A. Kurapkai (0:1). Antrajame kėlinyje „Erno” futbolininkai po D. Ališausko smūgio rezultatą išlygino (1:1), bet A. Kurapka vėl išvedė „Ringį” į priekį (1:2). Tačiau švęsti pergalės Balbieriškio komandai neteko, nes R. Gaižius pelnė įvartį ir „Erno” futbolininkai išsigelbėjo (2:2).

IMGP9186Po trijų turų PFL „Nemuno” čempionate pirmauja Balbieriškio „Ringio” futbolininkai (2 pergalės, 1 lygiosios). Antroje vietoje žengia „Ąžuolo” komanda (2 pergalės). Treti tiek pat taškų turintys „Jiezno” futbolininkai (2 pergalės, 1 pralaimėjimas).