Tradiciniame Prano Kundroto 3×3 krepšinio turnyre varžėsi 9 komandos

Skirmantas Donėla

Rugsėjo 5 d. Stakliškėse vyko tradicinis Prano Kundroto 3×3 krepšinio turnyras. Šiemet paminėti iškilaus buvusio Stakliškių vidurinės mokyklos direktoriaus atminimą susirinko 9 komandos iš Prienų, Stakliškių, Jiezno ir Kruonio.

Dalyviai varžėsi trijose grupėse – merginų, jaunimo ir suaugusiųjų. Merginų grupėje kovojo dvi komandos iš Prienų – „Be pavadinimo“ ir „Dalyvės“. Pirmąjį susitikimą laimėjo „Dalyvės“, antrąjį – „Be pavadinimo“, todėl nugalėtojoms išsiaiškinti prireikė trečiųjų rungtynių. Jas laimėjo „Dalyvių“ trijulė.

Jaunimo grupėje taip pat buvo tik dvi komandos, todėl buvo kovojama iki dviejų pergalių. „Gimnazijos I“ komanda buvo stipresnė abu kartus ir iškovojo P. Kundroto taurę. Antroje vietoje liko „Gimnazijos II“ komanda.

Suaugusiųjų grupėje žaidė 5 komandos – „Grundalas“ (Stakliškės), „Kruonio SK“ , „Tavo tėvas“ (Jieznas), „Priekaba“ (Stakliškės), „3D“ (Stakliškės). Grupės varžybose buvo žaidžiama rato sistema.  „Grundalo“ komanda įveikė visus varžovus ir užsitikrino grupėje pirmąją vietą.
3 pergalės „Kruonio SK“ sąskaitoje ir antroji vieta grupėje. Trečioji  vieta atiteko „Tavo tėvas“ trijulei (2 pergalės). „Priekabos“ krepšininkai principingoje kovoje minimaliu skirtumu (7:6) laimėjo mačą prieš „3D“ komandą ir pateko į pusfinalį.
Pirmajame pusfinalyje „Grundalo“ komanda 12:5 įveikė „Priekabos“ krepšininkus, o antrajame „Kruono SK“ komanda  14:6 nugalėjo „Tavo tėvas“ vyrukus.
Kovoje dėl trečiosios vietos svečiai iš Jiezno  („Tavo tėvas“ komanda) 11:7 laimėjo prieš „Priekabos“ krepšininkus ir iškovojo trečiąją vietą.
Finale susitiko „Grundalo“ ir „Kruonio SK“ komandos.  Kaip ir grupės varžybose (16:6),  stipresni buvo „Grundalo“ krepšininkai (14:7), kurie ir tapo turnyro nugalėtojais.

Turnyro prizininkai buvo apdovanoti medaliais, komandos nugalėtojos – taurėmis, o suaugusiųjų grupės nugalėtojai dar ir specialiuoju Stakliškių seniūnijos prizu.

Atminimo medaliais buvo apdovanoti Prano Kundroto dukra ir anūkas.