Tradiciniame Jiezno seniūnijos futbolo turnyre ‒ „Veteranų“ pergalė ir Ūdrio Žalio benefisas

IMGP47291

Liepos 28 d. Jiezne vyko tradicinis seniūnijos futbolo turnyras, kuriame dėl nugalėtojo vardo kovojo šešių komandų futbolininkai.

Jie buvo suskirstyti į dvi grupes po 3 komandas.

Prieš turnyrą „Veteranų“ komandos žaidėjai nuvyko į kapines ir uždegė žvakutes ant buvusių „Jiezno technikos“ komandos futbolininkų kapų. „Veteranų“ komanda žaidė su „atgaivintais“ „Jiezno technikos“ marškinėliais.

Pirmosios į aikštelę išbėgo „Mūrų“ ir „Paukščių galo“ komandos. Jau po pirmojo kėlinio tapo aišku, jog „Paukščių galas“ neturi jokių šansų išvengti pralaimėjimo. „Mūrai“ pirmavo 4:0, o rungtynės pasibaigė rezultatu 6:0.

Antrosiose rungtynėse vaizdas aikštelėje buvo kitoks. Nors „Veteranai“ pirmajame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0), „Ežero kranto“ vyrai antrajame kėlinyje rezultatą išlygino (2:2). Nugalėtojas išaiškėjo paskutinėmis rungtynių minutėmis. Šį kartą sėkmė buvo „Veteranų“ komandos pusėje, kuri laimėjo rezultatu 3:2.

„Paukščių galo“ ir „Centro“ susitikime pasikartojo pirmųjų turnyro rungtynių scenarijus. „Paukščių galo“ futbolininkai vėl praleido 6 įvarčius, patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės ir iškrito iš tolimesnės kovos.

Toks pats likimas laukė ir „Ežero kranto“ komandos. „Krantiniai“ turėjo pripažinti „Kašonių“ komandos pranašumą (2:3) ir iškrito iš kovos dėl medalių. „Kašonių“ komanda ir „Veteranai“ sužaidė lygiosiomis (2:2) ir pasidalino 1‒2 vietas grupėje.

Pusfinalyje susitiko „Veteranai“ ‒ „Mūrai“ ir „Centras“ ‒ „Kašonys“. Pergales šventė „Veteranai“ (3:0) ir „Centras“ (4:0).

Kovoje dėl trečiosios vietos „Mūrai“ lengvai susitvarkė su „Kašonių“ futbolininkais (5:1), nors po pirmojo kėlinio komandas skyrė tik vienas įvartis (1:0).

Finale susitiko „Veteranų“ ir „Centro“ komandos. Pirmajame kėlinyje „Veteranai“ pelnė du įvarčius (2:0) Antrajame „Centras“ pelnė įvartį ir grįžo į žaidimą (2:1), bet „Veteranai“ neišleido iniciatyvos iš savo rankų, pelnė dar vieną įvartį ir laimėjo rungtynes rezultatu 3:1.

Komanda nugalėtoja buvo apdovanota pereinamąja taure ir medaliais, prizininkai – medaliais. Prizinių vietų laimėtojams buvo įteikti ŽŪB „Nemunas“ prizai.

IMGP51421

Net 3 nominacijas susižėrė Ūdrys Žalys. Jis tapo rezultatyviausiu žaidėju, pripažintas geriausiuoju ir pelnė nominaciją už gražiausią įvartį.