Tradiciniame bėgime „Birštonas-Prienai“ – geri rezultatai ir lietaus palyda

Gegužės 25 d. Prienuose vykęs tradicinis bėgimas „Birštonas-Prienai“ pradžiugino ne tik gausiu bėgikų būriu (138 dalyviai), bet ir tuo, jog visą bėgimą sportininkus lydėjo lietus.

Bet, pasak Prienų KKSC trenerės Gražinos Goštautaitės, lietus tikrai netrukdė bėgikams pasiekti gerų rezultatų. Tai įrodė ir prieniškis Tomas Pagirys, kuris 5 km distancijoje pasiekė geriausią laiką (17:35,7 min.). Tomas, paklaustas apie parodytą laiką, atsakė, jog paskutinį kartą bėgo 5 km distanciją, todėl norėjo trasą įveikti kuo greičiau (kitais metais Tomas startuos jau 10 km distancijoje). Be Tomo prizininkais tapo Robertas Ratkevičius (2 vieta, 3 km distancija), Ieva Šukevičiūtė (3 vieta, 5 km distancija).

3 km distancijoje tarp merginų geriausiai pasirodė Livija Vilkaitė, užėmusi 4-tąją vietą.

Geriausiai pagrindinėje distancijoje (10 km) pasirodę Prienų atstovai, užėmė ketvirtąją (Marius Žiūkas) ir šeštąją (Ieva Šukytė) vietas.

Bėgime dalyvavo įvairių šalies miestų, tame tarpe ir 34 Prienų rajono atstovai.

Tradicinio bėgimo „Birštonas-Prienai“ nugalėtojais tapo Tomas Venckūnas (Kauno BMK) ir Jūratė Rūkaitė (F.O.C.U.S running).

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.