Tradicinė rudenėlio šventė Kašonių bendruomenės namuose

Gražią rudens dieną į Kašonių kaimo bendruomenės namus, nešini rudens gėrybėmis, kašoniškiai susirinko į jau tradicija tampančią rudenėlio šventę.

Suėjome į gražiai rudeniškai išpuoštą salę, o visus sutiko Laimutės Butkienės darbų paroda. Į šventę susirinko ne tik aktyviausi kašoniškiai ir geriausios šeimininkės, bet sulaukėme ir svečių. Pas mus atvyko Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, Vėžionių bendruomenės ,,Topolis“ pirmininkė Irma Kereišienė ir Dukurnonių bendruomenės pirmininkė Vida Ivanauskienė su bendruomenių atstovais.
Prisiminęs metų veiklą bendruomenės pirmininkas Dalius Kabašinskas padėkojo visiems prisidėjusiems savo darbais ar lėšomis prie švenčių ir akcijų organizavimo. Padėkos raštus ir asmenines dovanas už bendruomenės vardo garsinimą įteikė Laimutei Butkienei ir Onutei Jieznienei.

Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro teatras „Žaltvykstė“ padovanojo nuostabų spektaklį „Knarkia paliepus“ (vadovė Angelė Jaruševičienė).

rudenėlis 2019 (1) rudenėlis 2019 (2) rudenėlis 2019 (3) rudenėlis 2019 (4) rudenėlis 2019 (5) rudenėlis 2019 (6) rudenėlis 2019 (8) rudenėlis 2019 (9) rudenėlis 2019 (10) rudenėlis 2019 (11) rudenėlis 2019 (12) rudenėlis 2019 (13) rudenėlis 2019 (14)
Ruduo – tai derliaus metas. O kai gamtos dovanos tokios gausios ir dosnios, kiekviena šeimininkė stengiasi pasigaminti originaliausių, sveikiausių ir skaniausių patiekalų. Norėjome išrinkti keturis geriausius patiekalus, bet jų buvo tiek daug ir visi tokie gražūs ir skanūs, kad geriausiais išrinkome Onutės Švedienės, Editos Kabašinskienės, Vidos Ivanauskienės, Ramutės Dumalakienės, Virginijos Vapšienės, Jūratės Stelmokienės, Ingos Ivanauskaitės patiekalus.

Šventėje grojo muzikantai Elvyra ir Kęstutis iš Dzūkijos. Jų dainų ne tik pasiklausėme renginio metu, bet ir jiems linksmai grojant ilgai pasišokome.

Gera nuotaika ir puikios emocijos ilgam išliks atmintyje visiems šventės dalyviams.

Šventę organizavo ir pravedė Kašonių biblioteka kartu su kaimo bendruomene ,,Kašonys“.

 

Organizatorių vardu Danutė Bajorienė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti