„TonyBet“ kovojo, bet turėjo pripažinti „Ventspils“ pranašumą

IMGP7662Kėdainiuose vykstančiame BBL „Vikonda“ ketverto taurės turnyre Prienų „TonyBet“ krepšininkai šiandien stos į kovą dėl trečiosios vietos su „Ventspils“ komanda.

Vakar Prienų komanda turėjo pripažinti Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkų pranašumą (85:72), o „Ventspils“ komanda nusileido Tartu „Rock“ krepšininkams.

Rungtynės prasidėjo taikliu „Ventspils“ komandos tritaškiu. Gintaras Kadžiulis atsakė greitu dvitaškiu (2:3).
Deja, bet Prienų komanda kelioms minutėms įkrito į žaidybinę duobę ir latviai įgijo 8 taškų pranašumą (2:10), o iki kėlinio pabaigos likus 3 min., komandas jau skyrė 12 taškų (6:18).

„TonyBet“ strategas Virginijus Šeškus paėmė minutės pertraukėlę. Ir tada Prienų komandos žaidimas kardinaliai pasikeitė – apsiginta prie savo krepšio ir sėkmingai užpultas varžovas. „Ventspils“ persvara pradėjo tirpti ir, kėliniui pasibaigus, prieniškių deficitas sumažėjo iki trijų taškų (15:18).

Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino. Kėlinio pradžioje keliais taškais priekyje buvo „Ventspils“ krepšininkai (17:20, 21:22). Kėliniui įpusėjus, komandas skyrė 7 taškai. Vėl pirmavo Latvijos krepšininkai (24:31). Vis tik „TonyBet“ komanda neleido varžovams pabėgti, ir po Martyno Linkevičiaus ir Dainiaus Šalengos taiklių metimų sumažino skirtumą iki dviejų taškų (29:31).
Deja, bet persverti rezultato savo naudai Prienų krepšininkams nepavyko ir po dviejų kėlinių jie vis dar turėjo keturių taškų deficitą (33:37).

Pirmojoje kėlinio pusėje „TonyBet“ komanda nesugebėjo apsiginti nuo „Ventspils“ tolimų metimų ir, kėliniui įpusėjus, varžovai pirmavo 14 taškų skirtumu (36:50). Antroje kėlinio pusėje komandos net keturias minutes nesugebėjo pelnyti taškų. Nerezultatyvus kėlinys pasibaigė „Ventspils“ komandos, kuri po trijų kėlinių turėjo 13 taškų persvarą, naudai (38:51).

Kėlinio pradžioje M. Linkevičius pataikė du baudos metimus ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų (40:51). Latviai atsakė dviem taikliais metimais (40:55). „TonyBet“ krepšininkai spurtavo ir sumažino skirtumą iki vienženklio skaičiaus (48:55).
Iki kėlinio pabaigos likus4 min. Prienų komanda turėjo tik 5 taškų deficitą (50:55). Deja, pavyti varžovų prieniškiams taip ir nepavyko, nors Žygimantas Janavičius ir pataikė tritaškį. „Ventspils“ laimėjo rungtynes rezultatu 63:59.