• prienuspauda

     

     

     

     

„TonyBet“ komanda po kelionių į Kiniją ir Airiją pasiruošimą sezonui tęs Prienuose

Prienų „TonyBet“ komanda po pergalingų kelionių į Kiniją ir Airiją, susirinkusi į treniruotę Prienų sporto ir pramogų arenoje, pradėjo antrąjį pasiruošimo naujam sezonui etapą.

New Image

Komandos treniruotėje dalyvavo 11 žaidėjų: Gintaras Kadžiulis, Paulius Ivanauskas, Artūras Valeika, Laimonas Kisielius, Antanas Udras, Žygimantas Janavičius, Vaidas Čepukaitis, Martynas Linkevičius, Tomaš Romanovskij, Dovydas Šemeklis ir Dainius Šalenga, komandą papildęs praeitą savaitę. Treniruotę praleido tik Domantas Šeškus.

Pasak ekipos vyr. trenerio Virginijaus Šeškaus, komandos formavimas baigtas.

V. Šeškus nebuvo kalbus, bet pabrėžė, jog komandos pasiruošimas naujam sezonui vyksta pagal grafiką, o rugsėjo 18 d. komanda sužais draugiškas rungtynes su Ivano-Frankovsko „Goverla“ krepšininkais.

„TonyBet“ strategas sakė, jog šiame sezone bus daug komandų panašaus lygio, todėl prognozuoti, kaip seksis čempionato metu, sudėtinga, tačiau pabrėžė, jog niekam nereikėtų nuvertinti šioje salėje besitreniruojančių vyrukų.

V. Šeškus teigė, jog šiemet, kaip niekada, reikalingas geras sirgalių palaikymas namų rungtynėse, kurių bus tikrai nemažai. Abonementus į komandos namų rungtynes netrukus bus galima įsigyti Sporto ir pramogų arenoje (tel. 8 616 92311, 8 319 60053).

www.kvitrina.com

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti