•  

     

     

     

Tomui Stupuriui nepavyko iškovoti Lietuvos čempiono vardo

Gegužės 27 d. vyko Lietuvos shindokai-kan karate čempionatas. Jame po 10 metų pertraukos dalyvavo ir prieniškis Tomas Stupuris, metęs iššūkį žymiai jaunesniems varžovams, o pirmiausiai, anot jo, pačiam sau. Juodojo ir rudojo diržo už nuopelnus savininkas netikėtai net ir shindokai-kan bendruomenei išsakė norą dalyvauti Lietuvos čempionate ir kovoti dėl nugalėtojo vardo.

Tomui dėl patekimo į finalinę kovą reikėjo įveikti atrankos barjerą, kurį jis sėkmingai peržengė. Finalinės kovos trečiame raunde prieniškis atsisakė tolimesnės kovos, nes, pasak jo, stipriai pavargo – rimtesnei kovai reikia ir rimtesnio fizinio pasiruošimo. Kalbėdamas apie apsisprendimą grįžti į didįjį sportą, Tomas akcentavo, kad po to, kai 2002 m. nutarė baigti karjerą, visas laikas buvo skirtas mokslams, o dabar vėl atsirado noras išbėgti į tatamą. T. Stupuris yra įgijęs krepšinio trenerio, kūno kultūros mokytojo kvalifikacijas bei turizmo ir sporto administravimo magistro laipsnį.

Tomas į karate treniruotes atėjo būdamas dešimtmetis. Nuo 18 metų jį globojo treneris Romualdas Navickas. Prieniškis yra iškovojęs ne vieną aukštą apdovanojimą Europos ir pasaulio čempionatuose.

Tomas po gauto apdovanojimo už antrąją vietą sakė, kad kitam čempionatui fiziškai bus pasiruošęs žymiai geriau.

Varžybos vyko Prienų sporto arenoje. Negausiai susirinkę sirgaliai aktyviai palaikė T. Stupurį.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti