Tomo Janušausko karaliavimas po krepšiais ir dar viena „CBet-KKSC“ pergalė svetimoje teritorijoje

IMGP4366

Vasario 29 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai išvykos rungtynėse iškovojo dar vieną nuostabią pergalę (80:74). Šį kartą prieš RKL „B“ diviziono „A“ pogrupio lyderį – Kėdainių SC „Ateitis-Balticum“ komandą.

Prieš rungtynes Prienų komandos treneris Paulius Ivanauskas sakė, jog ir šį kartą nepavyko surinkti stipriausios sudėties, nes komandai negalės padėti Arnas Tilindė. Komandos draugo nebuvimą su kaupu padengė Tomas Janušauskas, kuris karaliavo po abiem krepšiais (14 atkovotų kamuolių), išprovokavo 12 pražangų ir pelnė 33 taškus. Toks komandos centro žaidimas tapo tvirtu pergalės pamatu. Tomui Janušauskui gerai puolime talkino Mantas Jančiauskas (17), Ernestas Mankauskas (15) ir Mantvydas Gečionis (9), kuris sėkmingai dalino rezultatyvius perdavimus (9).

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkų spurtu (12:3), bet Pauliaus Ivanausko auklėtiniai Tomo Janušausko ir Manto Jančiausko pastangomis ne tik panaikino atsilikimą, bet ir po pirmojo kėlinio įgijo vieno taško pranašumą (21:22). Pasibaigus pirmajam kėliniui už pastabą teisėjui Paulius Ivanauskas gavo techninę pražangą.

Antrajam kėliniui prasidėjus aikštelės šeimininkai vėl šoktelėjo į priekį (31:22). Tiesa, kaip ir pirmajame, Prienų komanda greitai panaikino taškų deficitą (34:36). Po dviejų kėlinių komandas skyrė 3 taškai (44:47).

Trečiojo kėlinio pradžioje vėl į priekį išsiveržė aikštelės šeimininkai (51:47). Bet šį kartą Pauliaus Ivanausko auklėtiniai, nors ir panaikino atsilikimą (51:52), nesugebėjo perimti iniciatyvos ir prieš lemiamą kėlinį turėjo trijų taškų deficitą (62:59).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai eilinį kartą pirmavo (67:61). Bet ir šiuo atveju Prienų krepšininkams pavyko panaikinti taškų deficitą (70:70). Buvo tik vienas skirtumas. Šį kartą komanda perėmė iniciatyvą (72:75) ir išlaikė ją iki pat rungtynių pabaigos (74:80).

Iškovota 20 pergalė leido komandai vėl „B“ pogrupyje pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.