Krepšinio turnyre – azartas, apdovanojimai ir dovanos

Birželio 19 d. Prienų sporto ir pramogų arenoje vykusiame krepšinio turnyre 3×3, kurį organizavo rajono Visuomenės sveikatos biuras su partneriais, dalyvavo 14 komandų dviejose amžiaus grupėse (7-12, 13-16 m.).

Renginį „Kai mūsų širdys plaka išvien“ inicijavo Sveikatos apsaugos ministerija ir Seimo narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisija. Iniciatyvos esmė – sudominti vaikus įvairiomis aktyvaus laisvalaikio formomis. 3×3 krepšinio turnyre, kuris vyksta dviem etapais, gali dalyvauti krepšinio sporto mokyklų nelankantys vaikai ir jaunimas (mergaitės ir berniukai).

Pasak l. e. Prienų VSB direktoriaus pareigas Jurgos Minajevienės, smagu, jog turnyre dalyvavo daug vaikų ir jaunimo iš įvairių rajono vietovių, o komandose buvo nemažai vaikų iš šeimų, kurios turi socialinių problemų. Pasak įstaigos vadovės, būtent sportas vienija mus, didina vaikų užimtumą ir mažina socialinę atskirtį.

7-12 metų grupėje varžėsi šešios komandos, 13-16 metų – aštuonios. Jaunesniųjų grupėje nugalėjo „Toel“ trijulė, vyresniųjų – „Perkūnas 1999“ iš Išlaužo.

Liepos 30 d. Trakuose vyks antras šio renginio etapas.

7-12 metų grupėje antrąją vietą užėmė „Stipruolių“ komanda, trečiąją – „Spyrsai“. 13-16 m. grupėje antroje vietoje liko „Fuksai“, trečiąją iškovojo „Trigubos grėsmės“ trijulė.

Turnyre teisėjavo Prienų KKSC treneriai Ričardas Maceina ir Mantas Jančiauskas.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o visi dalyviai pavaišinti sumuštiniais ir sultimis bei apdovanoti valgomais prizais.