Tinklinio turnyras „Jiezno seniūno taurė 2014 m.”

DSC03871Jau penktus metus iš eilės gruodžio 12 d. Jiezno gimnazijos sporto salėje vyko tinklinio turnyras Jiezno seniūno taurei laimėti. Pagrindinį prizą  įsteigė Jiezno seniūnijos seniūnas Algis Bartusevičius.  Tinklinio turnyrą organizavo kūno kultūros mokytojai Laimutė Grigaliūnienė ir Saulius Šimanskas.

Turnyre dalyvavo keturios komandos: ,,Jiezniškiai” – buvę mokyklos mokiniai,  ,,4g”  – gimnazijos abiturientai, ,,Elniukai “- 9-11 klasių  jungtinė komanda ir tradiciškai gimnaziją atstovaujanti ,,Mokytojų” komanda.

Varžybos vyko rato sistema. Jose vyravo sportinis azartas ir geros emocijos. Žiūrovai turėjo galimybę pamatyti  gražius derinius ir  žaidybinius momentus, gausiais plojimais palaikė komandas.

Dėl pirmosios vietos kovėsi ,,Mokytojų” ir ,,Jiezniškių” komandos. Rezultatu 2:1 pirmosios vietos nugalėtoja tapo ,,Mokytojų” komanda, antrieji liko ,,Jiezniškiai”. Dėl trečiosios vietos teko pasirungti ,,4g” klasės ir,,Elniukų” komandai. Rezultatu 2:0 trečioji vieta atiteko ,,4g” komandai.

Išsiaiškinus turnyro nugalėtojus, seniūnas Algis Bartusevičius antrąsias ir trečiąsias vietas užėmusius dalyvius apdovanojo diplomais ir medaliais. Pirmosios vietos nugalėtojams įteikti diplomai, medaliai ir taurė. ,,Mokytojų” komandos dalyviai (S. Šimanskas, L. Grigaliūnienė, A. Jusienė, V. Žiūkas ir būsimasis sporto pedagogas Ū. Žalys)- ypač džiaugėsi pergale ir į mokyklą atkeliavusia taure.

Seniūnas dėkojo gimnazijos administracijai už idėjos palaikymą ir galimybę organizuoti kasmetinį turnyrą, o dalyviams palinkėjo sportuoti ir aktyviai dalyvauti kitų metų  tinklinio turnyre seniūno taurei laimėti.

 

Jiezno gimnazijos kūno kultūros mokytojas Saulius Šimanskas

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti