• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

„Tele2“ bendrovė nenori nuomoti Veiverių vandens bokšto savo antenoms

250px-mnazija

Veiveriškiai gali skelbtis, jog iškovojo pergalę ir privertė „Tele2“ bendrovę nutraukti sutartį dėl vandens bokšto nuomos, nes, po to, kai buvo pasirašyta nauja penkerių metų sutartis ir žymiai padidintas nuomos mokestis, bendrovė nuo rugsėjo 1 d. nutarė nutraukti sutartį ir demontuoti signalų perdavimo įrangą.

Per 8 mėnesius į rajono savivaldybės biudžetą turėjo įplaukti 9600 Lt. Pasak rajono savivaldybės administracijos buhalterijos skyriaus atsakingo darbuotojo, „Tele2“ bendrovė tvarkingai mokėjo už nuomą, o gautų lėšų panaudojimą sprendžia administracijos vadovai.

Print

Administracijos direktorius Algis Marcinkevičius naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog visos lėšos, gaunamos už savivaldybės turto nuomą, naudojamos nuosavybės teise priklausančių pastatų remontui. Anot jo, būtent tokiam tikslui ir buvo panaudotos už „Tele2“ vandens bokšto ploto nuomą gautos lėšos, o tiksliau – vaikų darželio patalpų Veiverių T. Žilinsko gimnazijoje įrengimui. Tiesa, administracijos direktoriaus teigimu, darželio įrengimas gimnazijoje kainavo žymiai daugiau, ir Tarybos sprendimais buvo skirtos lėšos iš biudžeto eilutės už savivaldybei priklausančio turto nuomą (1 14393,02 Lt, tarp jų ir lėšos už bokšto nuomą) ir privatizavimo fondo (36 000 Lt ir 2500 Lt).

„Veiverių bendruomenės centro“ ir „Veiverių krašto“ pirmininkės Daiva Venslovienė ir Virginija Žlobienė naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog būtent toks lėšų už bokšto nuomą panaudojimas yra tikslingesnis, nes darželio įkūrimas ir buvo vienas iš pagrindinių visų bendruomenių skelbiamų tikslų.

Jonas Kavaliauskas

 

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. Vilija Janulevičienė (Vj,,Už socialinį teisingumą")

    Sveikinu su grįžusiu ir gražiai papildytu tekstu. Džiugu, kad bendruomenių, kurių veikla yra tik gražus muilo burbulas, pirmininkės turėjo galimybę pareikšti savo nuomonę, tačiau kur Veiverių seniūnijos seniūnaičių, gyventojų nuomonės. Daugelio jų teigimu puiku, kad pinigai už vandens bokšto nuomą skirti tikslingai, bet su tokiu sprendimu galima buvo supažindinti ir juos. ( Visuomeninio judėjimo nuomone, toks savivaldybės nesiskaitymas su gyventojus atstovaujančias seniūnaičias, dar kartą parodė – deja, gyvename draugų ir švogerių krašte).

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti