lsdp-baneris-2a

Teismas pristabdė fontano Laisvės aikštėje statybos darbus

DSC_0014

kvitrina.com

Birželio viduryje Prienuose, Laisvės aikštėje, pradėti fontano įrengimo darbai sustabdyti. Kauno apygardos teismas ieškovo bendrovės „Poolservice.lt“ prašymu pritaikė laikinąsias apsaugos priemones. Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, ieškovas dalyvavo konkurse, bet jo pateikta suma buvo gerokai aukštesnė nei pasiūlė bendrovė „Optika ir technologija“. Pasak Prienų rajono Savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėjo Roberto Želvio, konkurso laimėtojas buvo išrinktas pagal kriterijų „mažiausia kaina“, dalyvių kvalifikacija atitiko konkurso sąlygas, todėl ir buvo pasirašyta sutartis bei pradėti darbai.

Mažos vertės sutartims nenustatytas 5 darbo dienų apskundimo laikotarpis, todėl dalyviai turi teisę dėl, jų manymu, netinkamų konkurso organizatorių veiksmų kreiptis į teismą pusmetį po konkurso laimėtojo paskelbimo.

R. Želvio teigimu, visos konkurso procedūros buvo atliktos tinkamai, todėl jis viliasi, jog teismas, gavęs Savivaldybės administracijos paaiškinimus, leis tęsti darbus.

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti