Tautinių šokių kolektyvui „Jievaras“ – 10. Susitikimas su draugais

Gelbėkit vaikus

IMGP3598

Vilija Čiapaitė

Birštono tautinių šokių kolektyvas „Jievaras“ įkurtas 2010 m. Nuo pat pradžių jam vadovauja charizmatiškoji Virginija Bankauskienė. Didžioji dalis kolektyvo narių anksčiau nebuvo šokę tautinių šokių, jiems tai buvo nauja patirtis. Daugelis nustebs, tačiau „Jievare“ šoka puikūs savo sričių specialistai: pedagogai, savivaldybės darbuotojai, medikai ir kitų profesijų žmonės.

Pirmosios repeticijos, pirmieji šokiai scenoje, pirmosios klaidos. Šokėjų ir jų vadovės Virginijos neišgąsdino šie suklupimai. Juos tai darė dar stipresnius, užsispyrusius. Repeticija keitė repeticiją, žemaitiškas vadovės Virginijos Bankauskienės užsispyrimas ir matymas, kad kiekvienas turi šokėjo potencialą, tarsi sugniaužė visus į vieną kumštį ir štai, jie jau skrajoja scena lengvais šokių žingsneliais bei puikiai prisijaukino sceną, kuri tapo tautinių šokių kolektyvo „Jievaras” antrais namais.

Gražus šio kolektyvo jubiliejus ir gausus bendraminčių pasveikinamasis šokis, tai įvertinimas, jog birštoniškiai puikiai įsiliejo į tautinių šokių kolektyvų būrį.

IMGP2842

Netyčia išgirdau žodžius: „Jievaro” kolektyve šoka žmonės, kuriems rūpi tautinio paveldo išsaugojimas. Kolektyvas dar pakankamai jaunas, todėl labai džiaugiamės savo draugais!” ir visiškai su jais sutinku, nes tik todėl galima taip puikiai šokti, džiaugtis draugų pasirodymais, kartu susikibus suktis bendrame ratelyje ir juoktis kartu su visais.

Tad tegalima tik pasidžiaugti „Jievaru“ ir jo narių užsispyrimu, kurio dėka mes galima džiaugtis jų pasirodymais ir sveikinti šokėjus bei vadovę.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti