Tarybos nario V. Šeškevičiaus noras Birštone turėti suaugusiųjų futbolo komandą nesulaukė palaikymo 

Gelbėkit vaikus

IMGP4010

Ignas Mineikis

Balandžio 17 d. Birštone įvyko diskusija dėl kurortui atstovaujančios futbolo komandos. Tarybos narys Vytautas Šeškevičius apkaltino Birštono sporto centro direktorių ir savivaldybės valdžią, kad jie nedaro jokių pastangų suburti gerą futbolą komandą. Jis pasipiktino, jog šiemet Birštono komanda dalyvaus AAFF 7×7 čempionate, o ne pagrindiniame. Tarybos narys įsitikinęs, jog valdžia privalo surasti lėšų, kad būtų suburta stipri futbolo komanda, atstovaujanti Birštonui. Buvo priminta apie „Versmės“ komandos pergales ir kurorto garsinimą.

Birštono SC direktorius Saulius Smailys savo pasisakyme akcentavo, jog Sporto centre suburtos dvi vaikų grupės, o suaugusiųjų komandą sudaro buvę Birštono sporto centro auklėtiniai ir kiti mėgėjai. Deja, bet suburti, anot S. Smailio, 11 žaidėjų nebuvo galimybės, nes praeitais metais atstovavę Birštonui, šiemet jie tą daryti atsisakė, kadangi žais KAFF pirmenybėse, atstovaudami FK „Prienai“. O LFF nuostatai draudžia tiems patiems žaidėjams dalyvauti skirtingose apskričių pirmenybėse.

IGP4733

Birštone veikia FK „Birštonas“, kuris propaguoja futbolą, remia varžybas. Vienas jo steigėjų Savivaldybės tarybos narys Ervinas Marčiulionis teigė, jog klubas palaiko futbolo bendruomenę, bet tikslo suburti komandą, kuri dalyvautų LFF organizuojamose varžybose ir atstovautų Birštonui, neturi.

Diskusijos metu V. Šeškevičiui buvo pasiūlyta imtis iniciatyvos dėl komandos subūrimo, pritraukti rėmėjų, o tada kreiptis į Sporto tarybą dėl galimos paramos.

 

Taip pat skaitykite

2 komentarai

  1. Vytautas

    Keletas gražių prisiminimų apie Birštono futbolą, kurio ištakos prasideda nuo 1933m. kartu su šviesios atminties Vincu Laukevičiumi, kuris buvo Birštono futbolo pradininkas, veliau, iki gyvenimo pabaigos ir komandos siela ir Birštono futbolo metraštininkas.Birštono futbolo kilimas prasidėjo apie 1970m., o nuo 1973m. san. ,,Versmė“ vadovo Aleksandro Gorino iniciatyva buvo suburta stipri ,,Versmės“ futbolo komanda ir čia žaidė a.a. Romas Tankevičius (žaidęs Kėdainių ,,Nevėžio“ , Alytaus ,,Dainavos“ komandose) Juozas Miniauskas (žaidęs Vilniaus ,,Žalgirio“ meistrų komandoje), vėliau prisijungė ALgis Žiūkas (Kauno ,,Politechnika“) Į Birštoną atsikėlė gyventi tokie stiprūs futbolininkai Rimas Bukartas ir Vytautas Bekeris iš labai stiprių Kauno komandų. ,,Versmės“ futbolo komandoje buvo surinkti stipriausi Birštono , Prienų ir Jiezno futbolininkai. Mes futbolininkai jautėme paramą ir palaikymą ir iš miesto vadovų ir atsakingų sporto organizatorių. Dabar, deja ,apie tai galime tik pasvajoti.

    Atsakyti
  2. Ekspertas

    Tiesiog nera kam rinkti komandos. Kodel visi zaidejai isejo zaisti uz Prienus? Gal del to, kad nera kam organizuoti? Nera su kuo i varzybas vaziuoti. O matet naujas Birstono aprangas? Tragiskos, nepalyginsi su senom Ernas aprangom. Zodziu S.S. tingi pajudint uzpakali todel ir ritasi Birstono futbolas zemyn…

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti