•  

     

     

     

     

Taryba neapsisprendė, ar leisti verslininkui iš Birštono investuoti Prienuose

Prienų rajono savivaldybės Taryba (11 balsų) nutarė atidėti klausimo dėl komercinės paskirties pastatų, esančių J. Basanavičiaus g. 18, statybos ir rekonstrukcijos svarstymą.

Verslininkas iš Birštono Rimvydas Skorupskis, kuris yra įsigijęs ne vieną pastatą Prienuose, prašė Tarybos leisti jam rekonstruoti esamą jo nuosavybei priklausantį pastatą J. Basanavičiaus g. 18, ir nesilaikant STR reikalavimo dėl 3 m apsaugos zonos, pastatyti kitus objektus.

Įsiplieskė diskusija, kurios metu išaiškėjo, jog verslininko siūloma milijoninė investicija, pasak Tarybos narių, neįmanoma, nes šiame miesto kampelyje yra automobilių parkavimo problema, o pagal Cezarą Pacevičių, leidimas pažeisti STR reikalavimus įveltų Savivaldybę į teisminius procesus, nes gali atsitikti taip, jog dabar Savivaldybei priklausantys pastatai ateityje bus privatizuoti.

Klausimo svarstymas atidėtas. Tačiau iš diskusijos galima suprasti, jog ir kitame posėdyje laukti teigiamo sprendimo sudėtinga. Nebent Tarybos nariai pakeistų savo nuomones.

 

Jonas Kavaliauskas

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti