•  

   

   

   

Tarptautinį petankės „Ekofrisa“ komandinį turnyrą laimėjo svečiai iš Latvijos

IMG_0029

kvitrina.com

Spalio 12 d. Birštono petankės aikštyne vyko komandinis petankės turnyras, kuris buvo vykdomas pagal Europos čempionatų formatą. Komandos susirungė vienetų, dvejetų ir trejetų varžybose. 

Vytauto parke įrengtame petankės aikštyne kovos tęsėsi visą dieną, o finaliniai susitikimai vyko net įjungus apšvietimą.

IMG_0025

Iki trejetų susitikimų galimybę tapti nugalėtojais turėjo „Warriors“ ir „Birštono“ šešetai.

IMG_0024

Deja, „Birštono“ komandai nepavyko laimėti abiejų trejetų susitikimų ir pergalę turnyre šventė svečiai iš Latvijos.
Turnyre dalyvavo ir nemažas mūsų krašto petankės mėgėjų būrys. Smagu, kad prie jau gerai žinomų petankės meistrų Vytauto Gedmino, Irmos ir Pauliaus Bagdanavičių, Kęstučio Pranculio prisijungė birštoniškė Greta Gedminaitė bei  pakuoniškiai Raminta ir Tadas Mickai. 


Visgi, petankės sąjūdžiui trukdo bendruomenėje įvykęs susiskaldymas. Birštone vykstantį turnyrą ignoravo ir keletas petankės bendruomenėje žinomų birštoniškių. Ir tai labai liūdina.
Turnyrą organizavo Birštono sporto centras, sveikatingumo klubas „Šilagėlė“ ir VšĮ „Krašto vitrina“.

Ekofrisa_skydelis_360x400px_perziurai

 Turnyro mecenatas UAB „Ekofrisa“, ekologiškų ir paprastų kruopų gamintoja. 

Taip pat skaitykite

3 komentarai

 1. Vytautas Gedminas

  Vytautai Jurgaiti, nemenkink LPA petankės bendruomenės ir negirk, jeigu jauti kokią nuoskaudą taigi ir rašyk, kam Tau tas Birštono petankės klubas reikalingas. Atvažiuok pas mane ir išsiaiškinim, taip kaip tai padarė Rolandas Kukcinavičius. Vytautas Gedminas

  Atsakyti
 2. Vytautas G

  Straipsnio autorius ne tik nesupranta žodžio „sąjūdis“ reikšmės, bet ir nesuvokia kas iš tikro vyksta Lietuvos petankės bendruomenėje. Birštono klubas pats atsiskyrė nuo petankės bendruomenės, užtat ir tokie vargani turnyrai dabar :) tą pačią dieną Kaune vyko žymiai gausesnis ir įdomesnis turnyras, tad dauguma ir pasirinko kokybiškesnį ir gausesnį renginį :)

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti