Taivanyje lietuviai iškovojo dar vieną pergalę. Įveikta Pietų Korėja

Unknown-3

Liepos 18 d. Lietuvos komanda, kurioje yra du „Vytauto“ žaidėjai (Domantas Šeškus, Martynas Linkevičius) bei prieniškis Edvinas Šeškus, o komandai vadovauja „Vytauto“ strategas Virginijus Šeškus, Taivanyje vykstančiame tarptautiniame turnyre iškovojo dar vieną pergalę. Šį kartą lietuviai 15 taškų (95:80) skirtumu įveikė Pietų Korėjos krepšininkus.

Komandą į priekį vedė Šarūnas Beniušis (24 taškai). Edvino Šeškaus sąskaitoje 12 taškų, Domantas Šeškus į varžovų krepšį įmetė 9 taškus ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Martynas Linkevičius pasižymėjo 4 taškais.

Pirmasis kėlinys buvo labai derlingas. Abi komandos pelnė daugiau nei po 20 taškų (28:20), o puolimo lyderiais tapo lietuviai. Antrajame kėlinyje Lietuvos komanda pratęsė savo sėkmingą puolimą, o varžovai pradėjo strigti. Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 14 taškų (52:38). Trečiajame kėlinyje lietuviai padidino savo persvarą iki 24 taškų (77:53), bet ketvirtajame varžovams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą.

Tai buvo trečioji Lietuvos komandos pergalė „Jones Cup“ turnyre.